poster

In the Absence of Good Men

 • USA

  Gangster Land

Krimi / Drama

USA, 2017, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vegetol.mp
  **

  Zásadní problém tohohle filmu je v tom, že ani na chvíli nepůsobí autenticky. Celý to vypadá jako slabá epizoda Boarwalk Empire, která je plná klišoidních charakterů, který si hrajou na gangstery, i situací, který zkušenej divák viděl v podobných filmech už stokrát. Nepomůže ani to, že je strašně vidět, jak jsou exteriérový scény natáčený na nějaký umělý ateliérový ulici někde ve filmovým studiu. Zbytek se pak hlavně mluví v interiérech, než aby se jednalo a střílelo. Nepomáhá ani režie. Timothy Woodward Jr. je sice film od filmu lepší, ale jeho limity jsou zcela evidentně televizní a nedokáže dát svýmu filmu potřebnej drajv ani si labužnicky užít scény násilí. Celý je to prostě taková nevybočující rutina. Pokud něco stojí za řeč, pak jsou to kostýmy, který zřejmě pocházejí z fundusu Boarwalk Empire, slušná kamera a solidní obsazení. Fanoušky podobných filmů to myslím neurazí, ale obávám se, že ani nenadchne.(4.12.2017)

 • Michalsafr
  ***

  Na jednu stranu chci ten film mít rád, protože na rozdíl od jiných gangsterek obsahuje vlastně docela dost tommy gun action. Na straně druhé je ale výprava vysloveně televizní a malý rozpočet musel někde být vidět. A také, že je. Ateliér pro exteriéry, ne úplně autenticky působící kostýmy a rekvizity, nepadnoucí hudební podkres. Pořád ale nadprůměr, co se týče direct-to-video mafiánek.(7.12.2017)

 • SeBig
  *

  Trochu jsem čekal že to bude shit, když jsem spustil film a slyšel jsem tu badass hudbu řikám si ,,ha! to možná bude přeci jen dobrý!" a ono hovno. Nuda, kecy, nuda, někoho zastřelej, nuda, kecy, nuda, čumim na nějakýho Dona jak se láduje špagetama a mám na ně taky chut, nuda, někoho zastřelej, nuda..nuda... nuda... NUDA!!!!!! A upozornění pro slepý, to není Mel Gibson ale Milo Gibson, JE TO PAST.. tak bacha.(1.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace