honajz

Hm, tak po docela vtipném třetím dílu opět propad na fekální dno. Taky pořád čekám, jestli se nějak rozvinou již zaběhlé stereotypy, ale zatím se jen neustále opakují, což myslím přestává v této chvíli být už tak nějak vtipné. ()

SOLOM.

Do Krmelce nejdřív přišel smrdět tchoř, aby ho následně vystřídaly dvě šílené krávy. Tahle blbost už nabývá extrémních rozměrů, ale pořád mě to nepřestává bavit. Až se tomu sám divím. Nicméně je pravda, že obsazení je prostě hodně dobré a každý zúčastněný se nebojí ze sebe udělat absolutního kokota/krávu. I trapnost dokáže být v tomto podání celkem zábavná. Je však jasné, že tohle prostě nesedne každému. ()

Landauer

Tenhle seriál stojí na naprosto přesným obsazení postav. Herci naprosto dokonale sedli do svých rolí a třeba zrovna krávy jsou tady luxusní. Jen trochu zamrzí opakovací mustr bez obměn (v každé epizodě čte medvěd noviny, muflon si vždycky postěžuje, zajíc vždycky řekne, že to moh bejt kdokoliv, stavba epizody je den, o 4 hodiny později, o hodinu později a ráno atd...). Neškodilo by už konečně tuhle stavbu nějak narušit nebo zajímavě otočit. ()

maoc

Tohle pobavilo. Ty krávo, obě jak vyšité! Ten nepříjemný smích přezrálých pum slyším ještě teď. Za tu až nepříjemnou realističnost dávám hvězdu nahoru. ()

Alagaesie

Tchoř! Jiná výzva je nemyslitelná. Chudák Muflon. Surikata! Ta pěna! Krávy jste obě! Prej ségru... Souhlasim s Medvědem. Ryba! Ty rukavice - ach jo... „Nemůžu dejchat, ty krávo!“ A tchoř si přisadil. „Takže vám nebude vadit, když tady budu chvilku smrdět?“ „Ty krávy jsou jak dobytek.“ Les následně skvělej titulek. Hřáli tchoře. ()