Loučení se svobodou (E06) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 10 min

Scénář:

Robert Geisler

Střih:

Michal Hýka

Zvuk:

Jan Štindl

Scénografie:

Jan Pjena Novotný

Kostýmy:

Ivan Stekla
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  *

  Fakt ne. Sice konečně na konci změna ve stereotypech, ale vtipné to vskutku příliš nebylo. Kdejaký fórek začínající "dva buzeranti klofnou žábu..." by skončil vtipněji.(14.4.2018)

 • SOLOM.
  **

  Tak v tomto případě byli na tom „špeku“ nejenom herci, ale i samotní tvůrci. Což o to, asi dvakrát jsem se zasmál, ale od totálního průseru tomu už mnoho nechybělo. Pomalu ale jistě opadá prvotní „nadšení“ z tohoto seriálu, ale snad se to ještě ve druhé polovině zlepší a nebude to pokračovat v sestupné tendenci ...(25.5.2018)

 • Cheeter
  odpad!

  Docela dost za hranicí trapnosti, tenhle seriál u mě vážně moc nevede. Nebejt tak krátkej, jak stopáží, tak počtem díků, už bych byl od něj pryč.(28.4.2018)

 • rakovnik
  ***

  Oslovi stačí málo, mně ale ne. Pár vtipných momentů, ale při "délce" dílu mi to přišlo málo.(25.6.2018)

 • Alagaesie
  ***

  Sežrat bez držení. Osel je nejvíc. Jak to teda bylo s žábou? Osel je osel, no… Beruška s vodkou, hm. Co to je? Něco jako ‚Žabí hlen‘? Zaječice nemá chybu. „Zavřete očička a utíkejte!“ Chudáci děti. Žába chytla manýry. Žába jinak slabota.(17.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace