Loučení se svobodou (E06) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Scénografie:

Jan Pjena Novotný

Kostýmy:

Ivan Stekla

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• honajz

Fakt ne. Sice konečně na konci změna ve stereotypech, ale vtipné to vskutku příliš nebylo. Kdejaký fórek začínající "dva buzeranti klofnou žábu..." by skončil vtipněji.(14.4.2018)

• SOLOM.

Tak v tomto případě byli na tom „špeku“ nejenom herci, ale i samotní tvůrci. Což o to, asi dvakrát jsem se zasmál, ale od totálního průseru tomu už mnoho nechybělo. Pomalu ale jistě opadá prvotní „nadšení“ z tohoto seriálu, ale snad se to ještě ve druhé polovině zlepší a nebude to pokračovat v sestupné tendenci ...(25.5.2018)

• Cheeter

Docela dost za hranicí trapnosti, tenhle seriál u mě vážně moc nevede. Nebejt tak krátkej, jak stopáží, tak počtem díků, už bych byl od něj pryč.(28.4.2018)

Oslovi stačí málo, mně ale ne. Pár vtipných momentů, ale při "délce" dílu mi to přišlo málo.(25.6.2018)

Sežrat bez držení. Osel je nejvíc. Jak to teda bylo s žábou? Osel je osel, no… Beruška s vodkou, hm. Co to je? Něco jako ‚Žabí hlen‘? Zaječice nemá chybu. „Zavřete očička a utíkejte!“ Chudáci děti. Žába chytla manýry. Žába jinak slabota.(17.3.2018)