Komentáře uživatele honajz k tomuto TV seriálu

• Jelenovy parohy (E01) (epizoda) (2017)

Hvězdička za nápad, ale jinak jsem nepochopil, jestli to má být parodie na hospodské kecy a zvířecí podoba je jen berlička k poukázání na lidské vlastnosti, nebo nějaká sofistikovaná parodie současného světa, nebo prostě jen taková blbůstka, kde si ty kecy vymýšlejí přímo na place a sami se tím baví? Asi dvakrát jsem se pousmál, ale jinak mi ta nadsázka nic moc neříká.(14.4.2018)

• Porno (E02) (epizoda) (2017)

A Oscara získává 3D film Prdel. Počkejme si na prdnutí, bude bžunda... Tak tuhle scénu z Idiocracy mi tenhle díl evokoval.(14.4.2018)

Konečně docela slušný humor, situace i pointa až na pár divných drobností (třeba proč vlastně tedy šel slimák do hospody, protože t scenárista potřeboval?, nebo opakování dialogů lidí z minulého dílu). Některé hlášky slušné (zajíc sem nechodí, jsi v hospodě, ne v divadle).(14.4.2018)

• Dámská jízda (E04) (epizoda) (2017)

Hm, tak po docela vtipném třetím dílu opět propad na fekální dno. Taky pořád čekám, jestli se nějak rozvinou již zaběhlé stereotypy, ale zatím se jen neustále opakují, což myslím přestává v této chvíli být už tak nějak vtipné.(14.4.2018)

• Mistrák (E05) (epizoda) (2017)

Tak pointa byla docela zřejmá, možná to mělo i parodovat český způsob fandění při sportu, ale jinak slabota.(14.4.2018)

• Loučení se svobodou (E06) (epizoda) (2018)

Fakt ne. Sice konečně na konci změna ve stereotypech, ale vtipné to vskutku příliš nebylo. Kdejaký fórek začínající "dva buzeranti klofnou žábu..." by skončil vtipněji.(14.4.2018)

• Velikonoce (E07) (epizoda) (2018)

Hodně trapný díl. Úroveň jde dolů.(14.4.2018)

• Pytlák (E08) (epizoda) (2018)

Ale tak jo, pointa se sice jasná, ale pár fórů je tady dobrých (Přišla na buben).(14.4.2018)

• Klokan (E09) (epizoda) (2018)

Nic moc, přijde mi, že se už vaří z vody, že se to snad dokonce snaží o nějaké přesahy (štěnice, já jsem seděl), ale zábavné to moc není.(14.4.2018)

• Narozeniny (E10) (epizoda) (2018)

Hm, pořád čekám, jestli se nějak s těmi motivy bude pracovat, ale asi ne. Tenhle díl mi prostě přišel jen trapný.(14.4.2018)