Epizody(10)

Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě. (Stream.cz)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (11)

Krmelec U Muflona (2017)

Nápad to podle mě nebyl špatný, ale zpracování prakticky diletantské. Až na něco málo frků, kterým se jde zasmát, šlo prakticky o ztrátu času. ()

Jelenovy parohy (2017) (E01)

Jako úvod dost slabý, nevím, jestli tu vůbec nějaký moment, který bych nazval silným, byl. ()

Porno (2017) (E02)

Lepší, jak první epizoda. Narážky na různá zvířata byly dobré, akorát žádná další přidaná hodnota nebyla. ()

Divočák (2017) (E03)

Byť postava Divočáka se zdála být jako oživení, tak celá epizoda vyzněla jaksi do nikam. ()

Dámská jízda (2017) (E04) odpad!

Tenhle díl byl snad kompletně o ničem. ()

Mistrák (2017) (E05)

Byť pointa jasná a zřetelná, tak celkově nic moc. ()

Loučení se svobodou (2018) (E06) odpad!

Docela dost za hranicí trapnosti, tenhle seriál u mě vážně moc nevede. Nebejt tak krátkej, jak stopáží, tak počtem díků, už bych byl od něj pryč. ()

Velikonoce (2018) (E07)

Už byla i horší epizoda, ale že v i této jednalo o nějaký zázrak, to vážně ne. ()

Pytlák (2018) (E08)

Asi od začátku bylo jasné, jak to dopadne. Nemůžu si pomoct, ale schéma každé epizody je jak přes kopírák, chybí nějaký nápad, který by to naboural. ()

Klokan (2018) (E09)

Úplný dno seriálu to nebylo, tuhle hranici to nepřekročilo, ale že by se tahle epizoda nějak blýskla, to taky nejde říct. Takový průměr. ()

Narozeniny (2018) (E10) odpad!

Díl patří k tomu horšímu, co šlo v seriálu vidět. ()