Stream a jeho miniseriály to je kapitola sama o sobě. Valnou kvalitu většinou moc nepobrali, ale jelikož je ani sami tvůrci nebrali moc vážně, mají celkem slušnou škálu obdivovatelů. Mě se na nich hlavně líbí, že ačkoliv většinou zavánějí trapností nejhlubšího zrna, občas dokáží být i docela zábavné. Hlavně jde o takové krátké odpočinkové zpestření, občas se tam urodí nějaká ta humorná hláška – srandovní situace a i to je hlavní důvod, proč se na podobné kraviny dívám. Krmelec u Muflona se sice v určitých prvcích stal stereotypní podívanou, hlavně omýváním některých věcí pořád dokola (hlavně to stěžování výčepního mě už po čase začalo srát), ale jednotlivé díly nabídli i řadu zajímavých, nebo i těch méně zajímavých hostů tohoto lesního podniku, kteří kromě trapnosti a legračních kostýmů občas dokázali přinést i nezapomenutelné hlášky, nebo šibeniční humor, kterému jsem se zasmál. Nejlepší byla Slepice, Straka a Kanec. Jsem zvědavý, jestli budou ještě další díly, protože sice je to kokotina, ale člověk si u toho alespoň odpočine a hlavně ty titulky v novinách Les byly luxusní…(25.5.2018)

Taková ta hospodská idylka, u které víte, že pokaždé, když do ní vstoupíte, tak vstoupíte se stejnou grácií, ale odcházet budete dezorientováni, nesví a v podstatě vožralí pod obraz. A tak se to děje den za dnem, v tomto případě díl za dílem. No a ještě s tím rozdílem, že místo lidí do této čtvrté cenové lezou zvířata. A jelikož se nápadu chopil někdo, kdo si moc rád pohraje s českým jazykem, tak je z tohoto mini-seriálu docela příjemná oddechovka, která místy suprově rozesměje.(10.7.2018)

Zajímavý počin, u kterého jsem se zpočátku královsky bavil. Později ale přece jen při dost omezeném formátu humor trochu pokulhával a až na změnu "externích" postav byl stále stejný. Asi každý se musel s nějakou z postav ztotožnit, pravidelný návštěvník restauračního zařízení nevalné pověsti asi poznal všechny typy postav.(7.11.2018)

• zette

Videl jsem asi tri dily a z meho pohledu se na to neslo divat. Smesne trapne a uchylne, pochopim, ze to nekoho zaujalo treba svou originalitou, pro me ale naprosto nekoukatelne.(14.4.2018)

Takže už víme, co dělají zajíc a medvěd, když zrovna nejsou aktéry některého z vtipů o zvířátkách. A taky už víme, proč se v žádném vtipu neobjevuje muflon. Pozitivní je, že poměry v Krmelci zůstávají po celou dobu neměnné a dění striktně stereotypní. Dále je třeba pochválit jednak vstupní píseň, jednak vytříbený výběr a výkon představitelů a představitelek (byť často mně neznámých) epizodních rolí, o těch hlavních nemluvě.(12.4.2018)

• - Interiér krmelce U Muflona je ve skutečnosti hospoda U Veselé kozy v Praze na Smíchově u zastávky lihovar. (Landauer)