Jednohubková záležitost internetové televize Stream. Koncept „bajek“ z čtvrté cenové pro lesní zvířata určitě super. Bohužel samotná realizace má nohu v pasti. Jednotlivé zápletky jednoduché jako štafle. Humor místy až příliš toaletní. Celé to spoléhá na „blbečka“ Pavla Lišku, s tím že ostatní „animals“ (především Šimčík s Jeřábkem, jako dva z ústřední trojice) nejsou vůbec výrazní. Na druhou stranu konečně víme, jak se baví jeleni, srnky, divočáci a další, když jim padla a těch +/- deset minut ještě žádného zajíce život nestálo.(14.3.2019)

Taková ta hospodská idylka, u které víte, že pokaždé, když do ní vstoupíte, tak vstoupíte se stejnou grácií, ale odcházet budete dezorientováni, nesví a v podstatě vožralí pod obraz. A tak se to děje den za dnem, v tomto případě díl za dílem. No a ještě s tím rozdílem, že místo lidí do této čtvrté cenové lezou zvířata. A jelikož se nápadu chopil někdo, kdo si moc rád pohraje s českým jazykem, tak je z tohoto mini-seriálu docela příjemná oddechovka, která místy suprově rozesměje.(10.7.2018)

Takže už víme, co dělají zajíc a medvěd, když zrovna nejsou aktéry některého z vtipů o zvířátkách. A taky už víme, proč se v žádném vtipu neobjevuje muflon. Pozitivní je, že poměry v Krmelci zůstávají po celou dobu neměnné a dění striktně stereotypní. Dále je třeba pochválit jednak vstupní píseň, jednak vytříbený výběr a výkon představitelů a představitelek (byť často mně neznámých) epizodních rolí, o těch hlavních nemluvě.(12.4.2018)

Asi nejvýš z celého seriálu hodnotím jeho námět. Ten je opravdu svůj a originální. Obsazení (hlavních postav) také není co vytknout. Scénář už ale tak slavný není. Epizody jsou silné v detailech, ale dějově je to slabé. Pár vtipů se hodně povedlo, ale povětšinou jde o humor s laťkou posazenou dost nízko.(17.5.2019)

Zajímavý počin, u kterého jsem se zpočátku královsky bavil. Později ale přece jen při dost omezeném formátu humor trochu pokulhával a až na změnu "externích" postav byl stále stejný. Asi každý se musel s nějakou z postav ztotožnit, pravidelný návštěvník restauračního zařízení nevalné pověsti asi poznal všechny typy postav.(7.11.2018)

• - Interiér krmelce U Muflona je ve skutečnosti hospoda U Veselé kozy v Praze na Smíchově u zastávky lihovar. (Landauer)