Tajemná místa Česka (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2017, 5x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• apokar

Viděl jsem všech pět dílů. Jedna hvězda za snahu a nadšení. Jinak, bohužel, o ničem. Prakticky ve všech epizodách vybrána všeobecně známámíst a a podány všeobecně známé informace. Nic nového, nic inovativního, nic zajímavého, masový lifestylový produkt. Navíc naprosto toporný komentář, velice iritující projev. Než se snažit o nějakou důraznou a přesnou dikci, je lepší mluvit, jak zobák narostl. A vůbec jsem nepochopil, kam průvodce pořadem kouká, když je před kamerou. Že by někde bokem napsaný text?(22.3.2018)

• Asmodin

Hodnocen díl o hradech, který mě nezaujal na tolik, abych vyhledala ostatní díly. Jediné, co mohu v seriálu vyzdvihnout jsou hezké kamerové záběry přírody. Úvod i závěr každého dílu jsou tvořeny tak velkolepě, že předpokládáte, že uvidíte něco parádního, ale dostanete jen nepříliš zajímavého moderátora Paranormálního týmu, který vám vypráví o pověstech, v horším případě se můžete pokochat animací, která vypadá, jako kdyby ji kreslily dětičky z prvního stupně základní školy. To je od českých tvůrců docela předvídatelné. Pokud seriál nese punc "paranormální" očekáváte prokazatelné důkazy něčeho neuvěřitelného co můžete popřít. Ve všech směrech jsou daleko lepší pořady nebo naučné seriály. Možná jako studentská práce to není na špatné úrovni.(4.3.2018)