John Wick 3

• Slovensko John Wick 3 (více)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

chelseaman22

Kdo by byl býval řekl, že John Wick rozbouří stojaté vody klasických vyvražďovaček, kde v roli hlavní je povětšinou postarší movie star, která má film dotáhnout ke kýženým tržbám. Film ani po zlomek vteřiny neubírá na tempu a divák si tedy logicky přeje, aby konec nepřišel příliš rychle. 87 % Celosvětový příjem k 9. 9. 2019: $321,698,187, což je 4,29 násobek rozpočtu ()

Script

Začátek filmu jsem moc nevnímal. Jenže to nebylo ani třeba, protože vše je vysvětleno ve druhém díle jak se děj Johna Wicka propracoval až sem. Nic méně, pro ty kteří milují realistickou akci, tak u tohoto filmu budete jásat blahem. Není snad ani jediný moment, kde by nedošlo na rvačku a na moment zvratu. Kam se hrabou akční scény Michaela Baye, když máte Johna Wicka! Akce si udržely styl a souboj, kde Wick bojuje se svými fanoušky je fakt skvělá! Závěr ve vás vyvolá pocit radosti, když dojde na setkání starých známých a otevírá námět na další epizodu. Na dvojku to sice nemělo, ale i tak je to super podívaná. Škoda, že nedaly více prostoru Halle Berry. Měla (a doufám že ještě bude mít) zde super roli. ()

vnimatkrasu

Čtyři scénáristi. Čtyři. A přesto na mě John Wick 3 působil, jako kdyby mi někdo pustil film od půlky a utnul mi ho ve třech čtvrtinách. A jakkoliv se tu furt mektá o pravidlech, zapomnělo se už dočista na pravidla selskýho rozumu. Akce samotná nadále famózní. ()

Motinski

Dynamika v súbojoch opäť zvládnutá a Halle Berry je svieže oživenie oproti vedľajším postavám z minulých dielov. Čo sa týka kvality tak ide o jednu z najvyrovnanejších akčných sérií kďe každy diel stavia na tom istom ale bez najmenšieho zaváhania. Koniec som moc nedával, ale že by ma vyslovene štval nemôžem povedať. Len sa bojím že časom to začne byť všetko už obohraté. ()

Lamprea

Z celý série se stává něco jako Avengers pro "trochu" starší publikum. Akční scény, který jako jediný po celou dobu drželi alespoň nějakou úroveň, jsou sice ve třetí části zhruba stejně propracovaný a vydřený, ale vlastně je to pořád dokola a stále více bizární. Navíc film bobtná i časově, a tak jsem si nejednu akční scénu posouval vpřed, abych to pustil u nějakýho skvěle "propracovanýho" dialogu, nebo tak... Nevim nu, akční film pro mě opravdu nerovná pouze dobře zvládnutá akce, ale chtěl bych taky fajn scénář, klidně trochu přitaženej za vlasy, ale aby se to v celku nerozpadlo - což se u Wicka bohužel děje, ne poprvý a bohužel asi ani ne naposled. Jak tohle může někdo baštit, mi hlava vážně nebere. ()

Trenslation

🔫🔫 JOHN WICK 3 🖤 ➠ Nonstop dvouhodinová akce a to bez jediného škobrtnutí! 130 minut Keanu Reeves ukazuje ostatním zač je toho sekyrka, nůž, katana, revolver, kožený pásek, skleněná vitrína a dokonce i zač je toho kniha. 📖📗 ➠ Asi je teď moderní dělat akční atlety ze starších hollywoodských herců a hereček a vlastně mi to vůbec nevadí, takže Halle Berry a její dva psíci-> ♡ 😈 -> http://bit.ly/HalleBerry_trenink ➠ Pokérovaný telefonistky a baletky ♡ ➠ Vtipný dialogy: Rozhovor s doktorem nebo s ninja zabijákem aka skalním fanouškem 🔝♡🔪 ➠ Celkové nabarvení filmu do tmavě zeleně neonové barvy ♡ ❇️ ➠ Modrý stafford ♡ 🐕 ➠ Baba Yaga: Body count 9️⃣9️⃣9️⃣9️⃣ ➠ Keanu Reevesovi bude v září 55 let a většinu kaskaderských stuntů si dělá sám. Padesát pět, sakra?! -> http://bit.ly/KeanuReevesvprubehulet -> http://bit.ly/Keanu_trenink ()

Jizni Tlapa

Něco jako filmová sekaná umletá z 5345ti padouchů, postupně umírajících kopačkou, lokýtkem, kulkou a ostřím Keana, který by potřeboval projít barbershopem a sprchou ... a nahned! . ..aneb jak Dvojka dostává po ksichtě ()

Lachtaan

Jen a pouze John Wick je tak jistou adrenalinovou jízdou, že si tvůrci mohou předem otevřít vrátka na další pokračování, třebaže už se budeme překlánět do tetralogie. Všechny zdejší pěstní souboje, potažmo ty se sečnými zbraněmi, vytvořily dokonalou esenci akčního filmu a já přísahám, že na tu čtyřku za dva roky už skutečně vyrazím do křesla před velké plátno. I sekvence, co v traileru vypadaly přeplácaně (honička na koni či souboj na motorkách), ve snímku totiž působí naprosto přepychově. Prozatím jeden z nejlepších počinů roku 2019. ()

žvanimírek

Těšil jsem se na to nasnídaný hovado, Johna Wicka, hrozně moc! Ale přijde mi, že s každým dalším pokračováním to jde do stejný prdele, ve který skončil se třetím dílem Liam Neeson aka Bryan Mills a Taken 3. ()

viperDavid

Střílečka jak kráva. Ono to jde, když jeden zásobník má tak 300 nábojů. Tyhle filmy z osmdesátek normálně nefungují, ale John je hrdina jak hovado takže mu věříte že vás nakope do prdele i bez jedný ruky a nohy. Trojka této "trilogie" byla pěkně nadupaná a docela mě potěšila i Halle Barry i když je stará jak zcvrklej pomeranč. No už se těším na čtyřku až baba jaga povstane i s batmanem. ()

ivan_drago

ÁÁno... Keanu je drsňák, možná jsem vůči filmu příliš zaujatý, ale... buch buch... bum prásk do hlavy a třikrát do hrudníku... Ninja, druhej, třetí štvrtej... na motorkách... hustý... mega hustý... koně... Překombinované, akce se dost ale... občas mi to přišlo spatně sestříhané, jakoby Keanu čekal na úder, kterému se vyhnout... Závěr slibující pokračující Matrix spolupráci a vyhlazení High Table society??? děkuji ale už ne... ()

Johnny.ARN

Tu fakt je jednotka zatial najslabší diel. Po dvojke som bol trochu skeptický, že kam to ešte chcú posunúť, ako prežije, keď po ňom idú všetci a podobne. Našťastie scenáristi odviedli kus kvalitnej roboty a dokázali z hovna upliesť bič, ktorý plieska celý čas a v závere krásne otvorí dvere na štvorku, ku ktorej už teraz nie som skeptický, ale teším sa na ňu. Chcem vedieť, čo bude na jej konci. Zatiaľ to je séria, kde sú pokračovania lepšie ako origin, kde sa posúva latka kvality súbojov z dielu na diel a kde sú tie bojové sekvencie dlhšie a dlhšie. Trochu mínus za to, ako promovali bojové psy a Berry a pritom len vystrieľala polku Cassablanci a zmizla. Rozhodne ale Parabellum doniesol skvelé bojové sekvencie, posun deja, novú zápletku a ukážku toho, ako vypínať talibáncov jednotkami na hlavu. 4 z 5 ()

Sfinkter

Opakující se choreografie a nemotorný Keanu, kterého mám jinak velmi rád. Sestupná tendence v kvalitě série však není překážkou tvůrcům pro čtvrté pokračování. ()

Belbo

Johna chtějí zabít. Utíká. Narazí na partu týpků. Řežou se hlava nehlava, kopy a rány pěstí. Padouši jsou na sračku. John utíká.Narazí na partu týpků. Řežou se hlava nehlava, kopy a rány pěstí. Padouši jsou na sračku. John utíká.Narazí na partu týpků. Řežou se hlava nehlava, kopy a rány pěstí. Padouši jsou na sračku ... etc ()

kinghome

Kdyby byl John Wick 3 pouze o soubojích, tak by to byl masterpiece, ale podle toho, co jsem se někde dočetl by se mělo jednat o film s dějem, né o to, kolik zabije Kaenu lidí v jedné scéně co nejlepším způsobem. Třetí díl je zatím nejhorším dílem série. Jako jo, na začátku vás navnadí krásnými boji a Rkovou brutálností, ale to je vše, co film nabízí. Ta výplň mezi souboji je naprosto o hovně a film potlačuje většinu svých pravidel, které si během série nastavila. Dialogy nedávají smysl a chyb je tam tolik, že už se nad tím nedá přihmouřit oko. Už se těším, až v příštím díle bude John bojovat proti celý zemi, bude skákat z letadla bez padáku, hodí na něj atomovku a nakonec ho sežere Godzilla a John to všechno přežije, upraví si oblek a řekne něco strašně drsnýho, třeba "YEAAAH". Souboje 5/5, zbytek odpad. ()

DragonnCZ

9.5/10. - Nepopsatelný kulervoucí akční zážitek jak svině! Nemohu se toho nabažit. Film začíná a nenechá vás snad ani vydechnout. Akční scéna na každým rohu až se nestíhá mluvit narvaná adrenalinem a vším možným se skvělými nápady. Vše co miluju na Wickovi je doslova i tady. Keanu Reeves zase zaválel a já to miluju. Akční spektákl který se v Hollywoodu jen tak nevidí a nemá konkurenci a je prakticky synonymem těchto příběhů! Hell yeah dejte mi už tu 4ku!!! ()

Qitek

Tak jako s každým dílem, i zde začne akce před půlkou filmu nudit a být jednotvárná, přestože se mění exteriéry i interiéry. Film, který nabízí pořád jedno a to samé a fanouškovi této trilogie to očividně bohatě stačí - Nesmrtelnost hlavního hrdiny ( čímž zbavuje film jakékoli dramaturgie, či šance pro napětí - což vidím u akčního filmu jako mega průser ) a to hlavní - kaskadérské výkony. Naprosto nic víc. Nedodíval jsem se. Silně pochybuju, že ve čtvrtém pokračování tomu všemu bude jinak. A tak si 100% (ostatně jako u každého dílu ) počkám na nějakej ten FlusFlix stream, abych měl možnost na tom poli skoro tří hodin mačkat fast foward a odškrtnout si další povinnou “fajfku”. ()

Mrkvič

Nebýt posledních 30 minut, bylo by to pořád stejné a opět podprůměrné hodnocení. Nelidský John Wick, kdy jeho zbožňování celým světem vychází z pera scénáristů ale vůbec ne z toho, jak se chová a co předvádí na scéně. Těch mrtvých je prostě strašně moc a brutálnosti jsou někdy až zbytečné. Ale potom přijde závěr, po třech filmech konečně jednou i lidský Wick, ve filmu bez děje hodně působivé představení závěrečného boje a navíc struktura soubojů dá vzpomenout na Hru smrti s Bruce Leem. Jsem rád, že jsme film viděl, technická zpracování, některé nápady a hlavně bojové scény beze zbraní jsou slušné. Pořád mám ale radši sérii Vyproštění s mnohem sympatičtějším hlavním hrdinou. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019