poster

Malá mořská víla

 • USA

  The Little Mermaid

Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2018, 85 min

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • ARI50
  **

  Příběh okolo cirkusu není špatný ale nedokáže si vybudovat atmosféru aby člověk měl zájem i když novinář i k lásce cestu si najde protože Poppy je krásna tak film je normální podívaná protože ani v pohodě malá sestra moc nepřidá. Myslím si že mohly vytřiskat mnohem víc.(20.11.2018)

 • Vxxx
  **

  Dost špatný film. Příběh by byl relativně zajímavý, bohužel je tam hrozně moc plot holes a nesmyslů. Herecké výkony jsou špatné a CGI ještě horší. Děti to možná zaujme. Ale mě ne. 2*(9.12.2018)

 • Sammya
  **

  Me to fakt mrzi, ze to musim rict, ale byla to nuda. Zaujal me namet a herci, tedy William a Poppy, a ti byli ok, ale jinak to byloa dost desne. Scenar byl prostoduchy a cely pribeh proste nedokazal cloveka vtahnout. Skoda.(26.10.2019)

 • skretik
  **

  niektore napady su super a potom to prevedenie zabije... bitky su otrasne, ani len deti im neuveria...(20.5.2019)

 • marrjaana
  ***

  Nebudu řešit SGI a výkony herců ve vedlejších rolích. Ustřední trojice byla za mě obsazena velmi pěkně. Jen mi tam nesedělo obsazení záporáka a jeho pochopa. A "akční" scény (ano vím, že je to pro děti, ale když už tam tu akci dají, tak ji nemusejí až tak okatě flákat ne?). A co mě mrzelo, že na to jak byla zápletka zajímavá ji scénář celkem dost pohřbil :/ Ale i tak jako pohádkofil jsem byla celkem uspokojena a ve srovnání s jinými věcmi je to ještě celkem dobré. (Kdyby se hodnotilo na procenta, tak dávám takových 55)(17.12.2018)

 • zsn
  ***

  Ubohé herecké výkony. Zprzněná klasika. Ale dalo se.(10.7.2019)

 • oveckaoa
  ***

  Nechápu tady ten hating jako chápu,že to netočil Disney má to své chyby, ale zase těch 41 procent co to má aktuálně si to nezaslouží jsou daleko horší filmy co mají daleko více procent a jsou horší. Bohužel to kazí zhruba posledních 15 minut, které vypadají tak blbě jako v nějaké levné fantasy do té doby je to, ale milý koukatelný film s sympatickými postavami. Chtěl jsem dat 80 procent, ale ty triky na konci to podělaly tak 20 stahuji dole.(13.10.2018)

 • Arsenal83
  *

  Na začiatku sme v animovanej časti mohli vidieť, ako tvorcom evidentne dochádzali pastelky. Tak málo farby nebolo ani v Chaplikovych filmoch. Potom sme prešli do ešte horšej rozprávkovej hranej časti s jedným nepekným dievčatkom a Poppy Dreyton ako poslednou pannou na zemi nad 15 rokov.(8.10.2018)

 • psychoJoa
  **

  Byla by to moc hezká podívaná, nebýt zkratkovitého řešení příběhu, dialogů.. a vlastně všeho. Působí to tak dojmem, že to bylo stvořeno na poslední chvíli a nikdo si s tím už nedal tu práci. Ale je to velká škoda, velká!(16.7.2019)

 • mimozakon
  *

  Takova divna skopicina, ani pro dospele protoze to az moc voni pohadkou a ani pro deti kvuli ponure atmosfere...(11.1.2019)

 • Unn
  ***

  Nakonec vcelku milá pohádka. Svoje kouzlo to mělo a malým fanynkám mořských vil se bude určitě líbit. Hlavní herečka je příjemná a efekty kolem ní se mi líbily. Většina tvůrců je téměř neznámá a je to tedy na pohádce dost cítit a některé scény působí dost lacině a herci těžkopádně. Jediná výraznější herečka je Shirley MacLaine, ale to moc nepomohlo. No, je to tak napůl cesty, za tři.(1.11.2018)