příjemná oddechovka,vtipné pasáže .Claudio Bisio byl ve své roli božský.Dobrá kamera.Já jsem si film maximálně užila.jen opět byly jen titulky ale o to víc můžete vnímat emocionální projevy Italů.Na jejich dabování je třeba opravdových fachmanů!(15.5.2018)

Na takové rodiče by asi dnešní třicátníci stáli frontu. Postava otce synovi a jeho kamarádům všemožně vyhovuje až podlézá, kluk by přitom zasloužil tvrdší režim.(6.9.2019)

Podařený obrázek generačních rozporů dnešní doby. 1) 57letá Francesca Archibugiová (podíl na scénáři a režie) s pochopením, až bych řekl s láskou, přibližuje divákovi svět mileniálů a jejich rodičů v italské verzi. Je tu trocha vtipu, ironie, vášně a kapka nadsázky. Trocha veselí, hořkosti i dramatu. 2) Teenageři jsou přesvědčivě zobrazeni ve své snaze o zaujetí postoje i se svými vlastnostmi, které tolik iritují dospělé. Působí velmi autenticky. 3) Chování i reakce všech jsou velmi, velmi italské, ať už si pod touto nálepkou představíte, co chcete. 4) Jinak by ovšem zasloužili řemenem - všichni, mladí i staří. 5) Smečku pěkných kluků vede 17letý Gaddo Bacchini (syn Tito).(19.8.2018)