Sex&Drugs&Rock&Roll (TV seriál)

Komedie

USA, 2015 - 2016, 7 h 35 min (Minutáž: 20x21–24 min)

Po PILOTU hodnotím za čtyři a věřím že to u mě půjde ještě vejš po dalších dílech a nebo taky trošku níže... Elizabeth Gillies vypadá velmi slušně a uvidíme co předvede dále... Rock zrovna neposlouchám, ale tady mě to zatím nevadilo uvidíme co bude dál...(17.8.2015)

• MoiJe

Pilot. Neuchvatil. Trochu vinim Learyho.(12.8.2015)

Po 3 dílech -celkem slušný.Po 5ti ještě lepší. Zatím se velmi dobře bavím.A muzika slušně odsejpá. Bohužel ,pro mě , druhá řada se (opět pe 3 dílech) až přespříliš věnuje sexu a dobré muziky ubylo. Dám tomu ještě 2 díly šanci a jestli to tak bude pokračovat nadále tak obrátím svoji pozornost jinam.(17.8.2015)

Pilot byl fajn, pak tomu hodne spadl remen a zvedlo se to az ve druhe serii(15.12.2016)

PILOT: Moderní hudební mainstream smrdí. Je třeba zabít Lady Gaga a vrátit se zpátky k rockovým kořenům devadesátých let ! Stanice FX servíruje svěží kytárovou sebereflexi riffových časů před a po generaci MTV a dokazuje, že sex, drogy a alkohol jsou ohromná legrace, pokud si je můžete dovolit. Nejlépe všechny najednou... Dokáže Johnny Rock po 25 letech vzkřísit alternativního konkurenta Nirvany?(18.7.2015)