Dům (TV film)

Československo, 1975, 21 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl
  • Cesty timem

Pro mne nejzajímavější bylo asi připomenutí jednoho z nejkrásnějších hlasů všech intelektuálů, vnitřních hlasů přemýšlivých lidí (kterým jsem též a pro vnitřní hlas a nebo hlas vypravěče snad není lepšího) a recitátorů poezie, který ale nezastínil herectví a osobnost toho, který jím promlouval. Měli jsme pana Edu Cupáka moc rádi. Marka Vašuta jsem nepoznal a musel jsem si vzít na pomoc přítele na internetu - CSFD :-)(22.12.2017)

• LadyPupu

"Mně stačí normální rodinný domek o dvou bytových jednotkách..." Skromná Bohdalová natupírovaná tak, že vypadá, jako když se zkoušela česat ručním granátem, táhne tuhle baka story stejně jako stavbu s grácií sobě vlastní. Nebýt jí, nebylo by na co koukat.(18.12.2017)

• vypravěč

Klaustrofobní bakalářská povídka na téma „básnicky bydlí člověk“. Čili: jak čtenář Rimbauda objevil trhlinu.(30.12.2018)

• 6thSun

Nejzajímavější na této bakalářské epizodě pro mě bylo zjištění, že Marek Vašut vypadal v dětství jako Michal Horňák.(19.12.2017)

• Marthos

Jak se z nepraktického intelektuála stal praktický zedník. Stavidla trapnosti byla vytažena opět velmi vysoko (3%).(20.12.2017)