poster

Dům (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1975, 21 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl
 • Cesty timem
  **

  Pro mne nejzajímavější bylo asi připomenutí jednoho z nejkrásnějších hlasů všech intelektuálů, vnitřních hlasů přemýšlivých lidí (kterým jsem též a pro vnitřní hlas a nebo hlas vypravěče snad není lepšího) a recitátorů poezie, který ale nezastínil herectví a osobnost toho, který jím promlouval. Měli jsme pana Edu Cupáka moc rádi. Marka Vašuta jsem nepoznal a musel jsem si vzít na pomoc přítele na internetu - CSFD :-)(22.12.2017)

 • LadyPupu
  **

  "Mně stačí normální rodinný domek o dvou bytových jednotkách..." Skromná Bohdalová natupírovaná tak, že vypadá, jako když se zkoušela česat ručním granátem, táhne tuhle baka story stejně jako stavbu s grácií sobě vlastní. Nebýt jí, nebylo by na co koukat.(18.12.2017)

 • vypravěč
  *

  Klaustrofobní bakalářská povídka na téma „básnicky bydlí člověk“. Čili: jak čtenář Rimbauda objevil trhlinu.(30.12.2018)

 • 6thSun
  **

  Nejzajímavější na této bakalářské epizodě pro mě bylo zjištění, že Marek Vašut vypadal v dětství jako Michal Horňák.(19.12.2017)

 • Marthos
  *

  Jak se z nepraktického intelektuála stal praktický zedník. Stavidla trapnosti byla vytažena opět velmi vysoko (3%).(20.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace