poster

Final Cut (TV seriál)

 • Japonsko

  ファイナルカット

Krimi / Drama

Japonsko, 2018, 9x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Zíza
  **

  Skvělé obsazení, ale tak nějak potopené v poměrně nezajímavém balastu o pomstě a o tom, jak by se měla vykonávat správně žurnalistika a jak by se lidé měli správně chovat. Klasická pomstová záležitost, kde to nikdo nezachraňuje. Mám pocit, že si posledních pár let Kame neumí vybrat něco pořádnýho, aby na obrazovce zaperlil. Sice tu skvěle skáče, křičí a bojuje za spravedlnost a samozřejmě mu to sekne, ale je strašná nuda na to koukat. Asi to bude i tím, že mi scénáristka a její práce nikdy nepřirostly k srdci.(17.3.2018)

 • Vavča
  **

  Nevěřil jsem hodnocení Zízy a byl jsem po zásluze potrestán! Kame je jako vždy výborný a baví roli mstitele, jenže seriál nemá vůbec lehkost, celá ta cesta za pomstou působí hrozně jednoduše a nepropracovaně, nemá to vtip Yamenaka ani promakanost Kurosagiho, a přitom jsou tady fakt špičkoví herci. Ale ani Kame jednoduchou a průhlednou zápletku nevytrhne, poteší dobrý OST (Kanno Yugo opět válí propojil dynamické rockové nástroje a elektronický, symfonický podklad, mňam!), ale tím výčet kladů seriálu končí, mohlo z toho být mnohem více a něco lepšího, než stěžování si na práci některých novinářů. Do poloviny strašlivě schematické, pak se to pokouší vymanit ze stereotypu, ale neumí mě to přesvědčit, že tam o něco důležitého jde...(9.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace