The VelociPastor

Komedie / Horor
USA / Čína, 2017, 75 min

Po tom, čo kňaz stratí svojich rodičov, odcestuje do Číny, kde získa záhadnú schopnosť, ktorá mu umožňuje zmeniť sa na dinosaura. Spočiatku ho táto nová moc desí, ale prostitútka ho presvedčí, aby ju použil na boj proti zločinu. A nindžom... (razboj)

Eliott

Na film se koukněte jen na vlastní nebezpečí a doporučuju i úplné zhulení. Už od začátku je jasné, že to bude celé natočené schválně špatně a párkrát se sice zasmějete, ale výsledek je slabý. ()

JASON_X

Už malou chvíli po začátku ("car on fire") je jasné, že tenhle film se bude snažit učinit z extrémně nízkého rozpočtu přednost a na svém brutálním amatérismu založit svůj imidž. A jde mu to dobře, většinu času jsem se usmíval, jednou se dokonce od srdce rozchechtal (závěrečná bitka nindžů a transformovaného velocipastora), scénář je báječně švihlý, muzika příjemně punkrocková, hříšnice Carol lepá a herecké výkony všech zúčastněných na amatérský nízkorozpočťák více než slušné. Ale po zkouknutí mi přece jenom došlo, že tuhle roztomilůstku si už nejspíš podruhé nikdy pouštět nebudu a že se z ní opravdu těžko stane kult, jako třeba z mnohem promakanějšího Kung Fury, nebo mnohem rafinovanějších Birdemiců. ()

corpsy

Kúzlo žiadne, iba o jeho pokus. Sú céčka, ktoré bavia a ktoré sa o to snažia. Tu je snaha iba cítiť, nie vidieť. ()

zdepapepa

Na parodii je to málo svérázné - šlo z toho podle mě vytěžit daleko více, ať už více případy 4th wall breaků (viz [VFX: hořící auto]) nebo hloupých a zároveň memetických dialogů (viz "Čína JE na východ.") Na "so bad, it's good" kult je to pro změnu málo vážné a nikdo z herců/hereček příliš nepřehrává. Vzpomněl jsem si u toho na, také novodobé, Kung Fury, ovšem to mělo rozum a šlo cestou krátkometrážní. Rozhodně však má VelociPastor co nabídnout co se týče nápadů na gagy. ()

honajz2

Ano, mohlo to být promakanější, mohlo tam být víc šílených nápadů, protože v prostředku jako by trochu došla fantazie, ale jinak jsem se bavil skvěle. Už z úvodní scény jsem chytl záchvat smíchu a zbytek filmu v tom více či méně pokračoval. Nejvíc top je ale závěr, kde se Velocipastor rve s nindži a v závěru (to snad ani nemá smysl označovat jako spoiler) urve hlavu vůdce jakéhosi náboženského gangu, drží ji nad sebou, řve a do toho se tam objeví citát od Gandího. A pak se to přesune do nemocnice, která vůbec nepřipomíná nemocnici a přijde tam člověk s nejhorším kostýmem doktora v dějinách kinematografie... Ale co to tady budu suše popisovat, koukněte na to sami. Pokud máte rádi ten typ humoru, kde se smějete tomu, jak je ve filmu úplně všechno špatně a příšerně amatérské (tady záměrně, samozřejmě), nejspíš budete spokojení. Za mě se to může hrdě zařadit mezi Žraločí tornáda, Turbotarantule, či cokoli od Tromy. Na plný počet to buď chtělo zkrátit, nebo vymyslet víc šíleností. Nebo přidat Neila Breena. Takhle je to za 4* ()

Matros odpad!

Ten film má naprosto skvělej plakát, ale bohužel je to nudná a zoufalá sračka, která neuspěje ani jako so bad, so good film.. ()

gazogazo

Celkem z toho kluci vyvařili co šlo, ale žádný zázrak to taky není. Film nahodí trochu "meta" rovinu, ale nevydojí ji natolik, aby to byl kult. ()

LabySo69

Jasný..ten film je asi tak přínosnej jako zdejší zajímavost od Samik81, ale je to prostě totální prdel. Pěkně v rytmu čím dementnější tím zábavnější. A ten raptor? over the top! ()

beso74

Pre mňa osobne sklamanie. Plagát (ako je u podobnej kategórii filmov zvykom) láka na niečo, čo neexistuje, podobne sú na tom špeciálne efekty a triky,. Predstavte si scénu z Avatara, keby namiesto záverečnej epickej bitky by bolo akurát tak napísané a teraz sa 30 minút režú hlava-nehlava. Na strane druhej, herecké výkony (hlavne ústredná dvojica) sú vcelku prijateľné a film prekvapil zopár podarenými scénami. Verím tomu, že si nájde množstvo spriaznených duší, moja to však bohužiaľ nebude, dve hviezdičky s ohľadom na mikro (skôr nano) rozpočet. Suma sumárum - obyčajný, internetom nafúknutý, sofistikovane sa tvárciaci úlet. ()

Rathalos odpad!

Reziser tejto ko*otiny musi byt totalne je*nuty,lebo nieco take vypustit do sveta moze len pri*ebanec,to sa nedalo bez pretacania sledovat,normalne som mal smrt v ociach,nechapem,ze niekto tomu moze udelit co len hviezdicku,jednoznacny odpad...:-) ()

fellaZ

Opravdu transcedentální zážitek. Post-braková podívaná, která v romantické lince funguje lépe než 90% filmů a to tam slouží pouze k zasmání. Full on passion project, který vyšel snad lépe, než sám tvůrce původně zamýšlel. ()

DEMON

Tatko hodnotitelne... nieco. Genialne debilne, alebo debilne genialne. Film je realne odpad, ale je odpad umyselny, vie o tom, na nic sa nehra a je svojou nekonecneou blbostou a prisernostou zabavny od zaciatku do konca. ()

Oxymoron5

Kdyby se to bralo vážně jako Kung Fury, tak by to bylo parádní Céčko. Ale dávám jednu hvězdu aspoň za to, že je to tak blbý, jako verbalovy rádobyvtipné komentáře. ()

AmunRa

Musím souhlasit s kolegy - na kultovní úlet to není dost praštěné, na slušné béčko je to moc amatérské. ()