poster

Brigada - Brigáda (série)

 • Rusko

  Brigada

 • Rusko

  Бригада

 • anglický

  Law of the Lawless

 • Slovensko

  Klan: Zákon podsvetia

Krimi / Drama

Rusko, 2002, 12 h 30 min

 • Sašenka165
  *

  Tragický seriál - ne, že by to bylo tak špatné téma, horší je zpracování, nehodnověrnost, nelogičnost a nereálnost děje a jak bych mohla zapomenout - naprosto nezajímavý a nesympatický hlavní hrdina... hvězdičku dávám za mého oblíbeného Daniila Strachova, který se tam mihnul v roli menšího záporáka :)(9.12.2007)

 • Malarkey
  **

  Ze začátku jsem byl hodně překvapený, protože tenhle seriál není nic, co by se od něj dalo čekat. Skoro mi to až příjde, jako kdyby ho natáčeli amatéři a dokonce na to opravdu vypadá. Jenže později se objeví pár vydařených akčních scén a celkově po příběhové stránce to má spád, ale přesto jsem si nedokázal zvyknout na něco jiného, neokoukaného, ale přesto horšího. Kriminálka z východu, která v Rusku měla veliký úspěch? Ne, děkuji. Tipuju, že se spíš opět vrátím k těm ze západu. (4/10)(3.11.2007)

 • mira007
  ****

  V době uvedení do českých televizí to bylo příjemné zpestření, protože mezi těmi americkými seriály se stejnou šablonou to byla opravdu pecka. Neoplývalo to politickou korektností jako ty unylé americké - hláška Michael Jackson je teplouš - je jasným důkazem. Jiný styl vyprávění, jiné tempo, jiné téma z toho dělaly trochu jiný seriál a ne špatný.(21.8.2014)

 • Dlo'h-osh
  *****

  Podle mě je Brigáda jeden z nejlepších akčních seriálů poslední doby. Ukazuje jak to chodí v prostředí ruských gangů. Zaujaly mě hlavně akční scény a úvodní znělka, také se mi líbil propracovaný příběh s množstvím zápletek, který sleduje 12 let Sašova života, přišel mi velmi realistický. Pro jeho pochopení je však potřeba vidět všechny díly. Brigáda byla příjemná změna po návalu amerických seriálů a také byla lepší než hodně z nich. Rozhodně nejlepší ruský seriál ....90%(10.8.2008)

 • Agent24
  *****

  Hodně dobrý seriál. Konečně jsem si udělal čas na všech 15 epizod a musím říct paráda. Nikdy jsem moc ruské seriály nemusel, ale Brigáda je opravdu propracovaná mafiánská sága. Škoda, že nevznikla druhá sezona. Rusové se tentokrát vytáhli jak příběhem tak i herci takže super seriál. Dokoukal jsem na jeden zátah. 100%(24.8.2013)

 • - V deváté epizodě, dy Fil (Vladimir Vdovichenkov) se Sašou (Sergey Bezrukov) mluví o zrádci, mají za sebou plakát k filmu Smrtonosná past 3 (1995). Tato epizoda se však odehrává v roce 1994, tedy rok před natočením akčního filmu. (Žralok)

 • - Originální soundtrackové album obsahuje citace z poslední epizody, které odhalují velký "spoiler". (Zdroj: ČSFD.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace