Brigada (TV seriál)

Бригада

Krimi / Drama

Rusko, 2002

Jurij Rajskij

Igor Pismennyj, Sergej Garmaš, Anatolij Bělyj, Natalja Kislicyna, Oleg Vasilkov, Alexandr Vysokovskij, Jevgenij Běrezovskij, Michail Žigalov, Sergej Bezrukov, Dmitrij Ďužev, Igor Mužžuchin, Nikolaj Jerjomenko ml., Vitalij Alšanskij, Jekatěrina Guseva, Vitalij Bezrukov, Farchad Machmudov, Světlana Čujkina, Kirill Petrov, Alexej Kravčenko, Alexandr Inšakov, Darja Poverennova, Marija Porošina, Dmitrij Guměněckij, Daniil Strachov, Nina Gogajeva, Oleg Leušin, Leonid Kuravljov, Marija Aronova, Pavel Majkov, Viktor Suprun, Vladimir Dovžik, Jan Capnik, Alexandr Grišin, Konstantin Solovjov, Sergej Aprelskij, Vjačeslav Grišečkin, Vladimir Vdovičenkov, Jevgenij Kozlov, Jana Šivkova, Michail Vladimirov, Valentina Těličkina, Irina Šebeko, Alexandra Florinskaja, Viktor Pavlov, Michail Kabanov, Alexandr Dědjuško, Valerij Trošin, Dmitrij Žuravljov, Andrej Panin, Valerij Zolotuchin, Anna Popova, Natalie Burn, Vladislav Ďomin, Ivan Makarevič, Platon Tinn, Alexej Petruchin, Igor Žižikin, Jurij Čursin, Kirill Nagijev, Sergej Baďuk, Oskar Kučera, Alexandra Nazarova, Alla Meščerjakova, Oleg Komarov, Grigorij Danciger, Igor Gusev, Sergej Rubeko, Igor Petrov, Dmitrij Safonov, Alexandr Revenko, Konstantin Spasskij, Samad Mansurov, Nikolaj Solovjov

Komentáře uživatele The Graduate k tomuto TV seriálu

Výborný seriál, pamatoval jsem si ho ještě z vysílání na Nově a teď jsem ho asi po sedmi letech znovu zhlédnul na Youtube v původním znění s titulky. Už jenom parádní hudba a znělka a skvělý Sergej Bezrukov by zajistili minimálně dvě hvězdičky, zbytek další dvě. A protože mě seriál neskutečně bavil a abych vyvážil nesmyslně nízká hodnocení a odpady (ty snad můžou být způsobené jenom absolutní rusofobií), přidám brigadýrům i tu pátou ;) P.S.: Neodpustím si poznámku k některým komentujícím: opravdu si myslíte, že hodnotit 15 dílný seriál po zhlédnutí pouze prvního dílu, je dobrý nápad? Nebo že vaše neorientace v ději, poté co od seriálu odejdete, je chybou tvůrců? :)(20.4.2014)