Terapie - Série 1 (2011) (série)

Epizoda 25 (S01E25)

(epizoda)

Dita, pátek 19.00: Marek přijde na další schůzku do bytu své kolegyně v doprovodu manželky. Alice pochválí Ditě její pracovnu a začne rozebírat partnerství se svým mužem, jež trpí špatnou komunikací. Marek přiznává, že své ženě nedokáže odpustit její nevěru. Alice si stěžuje na fakt, že Marek nedává najevo své city a chová se jako terapeut i v soukromí. Svůj nedávný mimomanželský poměr vysvětluje chutí udělat něco spontánního a divokého. Vzpomíná na seznámení s Markem, který ji kdysi zaujal svou empatií. Psycholog vyjeví svůj zájem o Sandru a vysvětluje, že v něm nejde o sex. Alice je však z jeho doznání nemile překvapená a svého muže zahrne výčitkami. Dita navrhne páru další setkání. (HBO Europe)

castor

Pátek večer. Marek přijde na další schůzku do bytu své kolegyně, poprvé v doprovodu Alice. Jenže zatímco on mluví několik minut o svých pocitech a manželčině nevěře, ona spustí sólo o mizerné komunikaci a divák kroutí hlavou, že v mnoha pasážích se scénárista zrovna nevytáhl. Dojde i na doznání skrze Sandru, což Alici nemile překvapí a svého muže zahrne dalšími výčitkami. Pohromadě to ovšem ani zdaleka nedrží. Přišlo mi, že každý mluví o něčem jiném. ()