Epizoda 27 (S03E27) (epizoda)

Drama / Psychologický

Česko, 2019, 24 min

Režie:

Petr Zelenka

Scénář:

Petr Zelenka
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • sator
    odpad!

    Proboha co Táňa mlela za kraviny?! A Marek který druhým radí že spolu musí komunikovat, pere špinavé prádlo s kamarádkou partnerky... Tak tohle fakt ne...(12.3.2019)

  • TroiMae
    ***

    Nic ve zlém, on opravdu působí, jako když má Aspergera. A jsem rád, že od něj přítelkyně odešla proto, ne kvůli nějakému pohlavku. A že se to při setkání s kamarádkou celé ukázalo a díky tomu to bylo věrohodné. Protože mi už přišlo pitomé, jak to nikdo nevidí. On se chová v profesním i osobní životě stejně – ignoruje pocity druhých a říká jim, jak to ve skutečnosti mají. Když mu kamarádka řekne, jak to jeho přítelkyně prožívala, brání se, že to není pravda, že on to nedělal /jako by tohle někdo říkal), byl u toho a nestalo se to. Zatímco manželce klienta vyčítá, že s manželem nemluví, jen nechala vzkaz, sám s manželkou nemluví, s výmluvou, že chrání soukromí pacientů, ač se daná situace manželky bezprostředně týkala. Kamarádce nemá problém vše o pacientovi říct, včetně nevěry. A na konci dílu sezdá, že odbornou pomoc, terapii, nebo aspoň supervizi, potřebuje. Aleluja.(23.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace