Středa 14:00, Jarda: Marek má schůzku s kamarádkou Táňou, která ho seznámila s Míšou. Táňa Markovi vysvětlí, že on i Míša mají na aspekty jejich vztahu odlišný pohled. Terapeut se svěří, že se snaží nastavit si pravidla, jak stráví poslední třetinu života. (HBO Europe)

TroiMae

Nic ve zlém, on opravdu působí, jako když má Aspergera. A jsem rád, že od něj přítelkyně odešla proto, ne kvůli nějakému pohlavku. A že se to při setkání s kamarádkou celé ukázalo a díky tomu to bylo věrohodné. Protože mi už přišlo pitomé, jak to nikdo nevidí. On se chová v profesním i osobní životě stejně – ignoruje pocity druhých a říká jim, jak to ve skutečnosti mají. Když mu kamarádka řekne, jak to jeho přítelkyně prožívala, brání se, že to není pravda, že on to nedělal /jako by tohle někdo říkal), byl u toho a nestalo se to. Zatímco manželce klienta vyčítá, že s manželem nemluví, jen nechala vzkaz, sám s manželkou nemluví, s výmluvou, že chrání soukromí pacientů, ač se daná situace manželky bezprostředně týkala. Kamarádce nemá problém vše o pacientovi říct, včetně nevěry. A na konci dílu sezdá, že odbornou pomoc, terapii, nebo aspoň supervizi, potřebuje. Aleluja. ()