Terapie

• angličtina In Treatment (festivalový název)
Drama / Psychologický
Česko, (2011–2019), 48 h 6 min (Minutáž: 21–29 min)

Série(3) / Epizody(116)

Terapie je český seriál věnující se terapii lidem s psychickými problémy. Psycholog Marek Pošta (Karel Roden) se každý týden setkává s pěti klienty – pacienty, kterým se věnuje od pondělí do pátku. Formát seriálu je převzatý z izraelského seriálu BeTipul, ze kterého vycházel i americký seriál V odborné péči. (sator)

Recenze uživatele Marsik k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2011) (S01)

Jedním slovem - VYNIKAJÍCÍ!! Na české poměry mistrní práce! Sledováno v únoru 2013. První až sedmá série (tj. 1. - 35. díl) -- Moje hodnocení: 95%. Zařadím se na pozici 180 mezi fanoušky tohoto seriálu :) Moc se těším na další díly a podle mého je to jeden z nejlepších českých seriálů a určitě jeden z mých TOP 10 seriálů celkově. ()

Série 2 (2013) (S02)

Sledováno v období 5.5.2015 - 13.6.2015. Na svátek Antonína jsem dokoukal 35. závěrečný díl a já musím jenom tleskat. Neskutečně mě to bavilo, vtáhlo a nepustilo. Pondělky a pátky byly slabší, nebo spíše ne tak atraktivní, ale ÚT-ČT parádní. 90% (with J.) ()

Série 3 (2019) (S03)

HBO HD - Nestěžujme si, na české poměry perfektní práce. Navíc jsem věrným divákem Terapie a 3. série se nesla v duchu skvělých hereckých a překvapivých rozuzleních samotných příběhů. Po dobu 2 měsíců jsem to s velkým zájmem hltal, za mě velká spokojenost. 90% (with J.) ()