Ventolin - Disco Science

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2017, 3 min

Vitajte je druhé album sólového elektronického projektu Davida Doubka Ventolin. První video z této desky, Disco Science, režírovali spříznění hudebníci Petr Marek a Johuš Matuš. Kromě Doubka se ve vesnicky laděném klipu s úmyslně amatérskými CGI efekty objevuje také maminka Petra Marka. (J.Connor)

zdeny99

Otřesný videoklip, na který se ovšem jen tak nezapomene. A to díky tomu, jak je trapný a amatérsky udělaný. Písnička je taktéž hrozná, ale možná nějakému discantovi by se líbila. Mě se na celém tomto braku líbila jen ta zralá blonďatá čubka nasoukaná do těch rajcovních šatů, která se podle mě spíš hodí do porna než do takového braku. [192. hodnocení, 11. komentář, 88%] ()

Emafera

Je to génius nebo blázen? Kdoví. Musí se ale Ventolinovi nechat, že to, co dělá dělá dobře a má svůj styl. ()

Nick321

Je to pořádně ujeté, řekl bych, že Ventolin možná sjíždí nějaké LSD, ale zároveň je to docela dobrý. :D Předpokládám, že to je myšleno jako recese. ()

gauchingman

Tohle mě akorát rozesmívá, ale nehodnotím, protože podle většiny hodnocení vidím, že to já jsem asi mimo mísu... Ahoj! ;~) ()