poster

Lazarat

 • USA

  Lazarat Burning

 • USA

  The Brave

Akční / Thriller

USA, 2019

Režie:

William Kaufman

Scénář:

Marco Balsamo

Kamera:

Mark Rutledge

Hudba:

John Roome

Producenti:

Marco Balsamo

Scénografie:

Rumyan Dimitrov

Kostýmy:

Alla Zaroui
(další profese)
 • Morholt
  ****

  Albánci by rádi do EU a tak se vláda rozhodne, že zatočí s vysokou kriminalitou. Speciální jednotka RENEA se tak musí postavit americko-italskému mafiánovi ovládajícímu takřka celé podsvětí. Režisér si i tady jede to svoje, takže servíruje solidní akční jízdu s charismatickým svaloušem v hlavní roli. Nicméně tady přidal i docela atraktivní prostředí a především nejednoznačné postavy, což je plus i mínus. Plusem je to, že film díky tomu nepůsobí jako vyloženě rutinní béčko, mínusem zase fakt, že herci neměli takovou kvalitu, aby zvládli trochu složitější charaktery. Samozřejmě to neplatí pro Assanteho. Každopádně na Kaufmana je spoleh a to je dobře. 70%(25.4.2019)

 • Lacike
  *

  Rovnaky napinak ako predosly Kaufmanov film Daylight's End. Nezazivny pribeh, nezaujimave postavy, hnusne exteriery a monotonne prestrelky, ktorych okrem finalnej dvadsatminutovky vela nie je. Prestrelky v Triple Threat ma nenadchli, ale bavili ma viac ako ktorakolvek v tomto filme. Najviac mi v nich chybala zivocisnost typicka pre ranne Kaufmanovky. Zda sa, ze uz na to Kaufman nema a ide len na pol plynu bez toho, aby predviedol nieco nove a ani nedokaze tak dobre napodobnit styl, ktory mu na zaciatku kariery isiel tak dobre. Jednu hviezdicku davam za nadhernu Ravšanu Kurkovu. Presne môj typ. Stihla, vysoka, prenikave oci a huste cierne vlasy. Kvôli nej som to vydrzal sledovat do konca. 3/10.(30.3.2019)

 • mzss1
  **

  (45%) Od tohoto béčka jsem očekával aspoň mírný nadprůměr, ale bohužel to dopadlo ještě o něco hůře. Neříkám, že je to katastrofa, ale skoro celou dobu jsem se u sledování nudil. Přitom má tato záležitost téměř vše, aby to mohlo být dobré. Docela dostatek akce, která je rozložena po celém snímku, solidní herce, funkční příběh. Jenže tyto filmové aspekty byly zřejmě režisérem špatně a nezáživně podány. Příběh je hned od úvodu dost roztržitý, až pak ho začnu v průběhu filmu víc vnímat. Postavy mě hned také přestanou bavit až na hlavního dobrého herce Louise Mandylora, který snad celý snímek táhne. Hrál dobře, i když ty jeho výbuchy vzteku byly trochu divné. Co se týče akce, tak bitky byly takové obyčejné, ale ne vyloženě špatné. Přestřelky – to už bylo horší. Nebylo to vyloženě špatně sestříhané, ale jednak to působilo dost obyčejně a navíc to nemělo žádný efekt, žádnou dynamičnost, takže i spoustu Seagalovek je na tom líp s přestřelky. Zamrzelo mě to, protože finále v tomto snímku bylo asi cca 20 minutové, kde byla nonstop akce a vůbec mě nebavila, usínal jsem u ní, jak to bylo špatně a amatérsky natočené a to jsem k béčkovým filmům dost vstřícný. Nechci tu být za ovce, ale režisér Kaufman na to asi už opravdu moc nemá, uvidíme v budoucnu.(4.4.2019)

 • vegetol.mp
  ****

  Solidní akční thriller o skupině elitních Albánských poldů, který se snaží dostat mazanýho Americkýho mafiána, kterej v Albánii podniká. Akce je vydařená, herecký obsazení bezchybný a tentokrát to má na podobnej typ filmu překvapivě kvalitní scénář. Potěší i to, že postavy nejsou černobílý a nejednoznačnej gangster v podání charismatickýcho Armanda Assanteho má v mnoha věcech pravdu. Za mě spokojenost. Pokud si ten film zaplatila Albánská vláda, tak je to suveréně nejlepší píárko roku.(25.3.2019)

 • johnsnow
  ****

  Starý známy poctivý aj keď trochu slabší Kaufmann. Akčné to je tak akurát, dobré prestrelky najmä tá záverečná kde ide celá banda cajtov proti kalachmi ozbrojeným občanom. A plus to má aj jeden nečakaný zvrat. Ja som spokojný a hoc herci pre mňa neznámy okrem hlavného kapitána a Assanteho tak to dali dobre.(12.11.2019)

 • - Okrem Albánska a metropoly Tirana pracovali filmári aj v bulharskej Sofii. (MikaelSVK)