Batman Ninja

• Japonsko

Batman Ninja

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2018, 85 min

Vidět Batmana skládat pečetě jako v Narutovi rozhodně nebyla ta největší šílenosti v tomhle Batmanově anime debitu. Anime protkaném odkazy např. Cowboy Bebop, JoJo Bizarre Adventure a atd. Sám ani nevím jak tohle hodnotit, jelikož příběh je nesourodý. Na druhou stranu jsem neviděl lepší stylizaci a design postav z Gothamu, tak jak Batman Ninja nabídne. Rozhodně se jedná o zajímavé pojetí postavy na pozadí feudálního - lehce industriálního Japonska od známých tvůrců anime, plus ta podtitulková scéna je luxus.(1.5.2018)

• hroubek

Hodně velký WTF. Zajímavá myšlenka přenést Batmana a jeho spojence a záporáky do feudálního Japonska. Dokud se to drží "při zemi" tak je to dobré. Jenže pak se z toho stane něco na způsob Pacific Rim a Strážců vesmíru, a na to já neměl nervy. Tento film je dělaný pro Asijský trh, který si z toho stříkne do kalhot. Pro nás ostatní velká bída.(21.5.2018)

• oveckaoa

Nevím jestli je to podle mangy nebo komiksu a je mě to dokonce šumák jelikož co je moc to je moc. Takže tento film je důkazem toho co se stane, když skřížíme Batmana japonské samuraje do toho namícháme ještě prvky Robota Joxe případně Power Rangers a završíme to opičkami a netopýry. Úvodních zhruba 15 minut se dá má to nápad i provedení, ale pak to jde totálně do háje z cca 8 záporáků (Joker, Harley Quinn,Bane,Tučňák, Two Face, Poison Ivy, Gorila Grodd, Deathstroke) zůstanou jen 2 (Joker, Harley Quinn) ostatní mají epizodní role a film se přesune do těžkého sci-fi a fantasy (každý má svého robota ti se pak spojí Batman má vlastního robota ty opice mají robota už chyběla jen znělka Go Go Power Rangers). Korunu tomu nasadí potitulková scéna. O nějakou logiku a scénař to ani nezavadí (takže každý má nejmodernější technologii a přesto ani jednoho z 5 nenapadne to, že jich někdo ovládá proč spolu vůbec soupeřili?). P.s. režisér aspoň pochopil to co muži zde ocení a udělal ženské postavy hodně prsaté tak je aspoň se na co dívat.(28.4.2018)

• 3DD!3

Zvrácený až bizarní příběh o tom jak Baťa a spol. skočí do doby feudálního Japonska. Doufal jsem v zemitou drsnou fantasy ve stylu Afro Samuraje, ale chyba lávky. Města se tu transformují na obrovské roboty na páru. Roboty na páru! Vizuálně je to sice naprostá špička, ale ty přihlouplé zvraty a laciné dialogy to strašně sráží. Finální souboj se samurajskými meči je ovšem prvotřídní. Za vidění to stojí. Dečka budou možná i nadšené.(10.5.2018)

• Hellierer

Tak tohle vůbec nesedlo. Při oznámení jsem byl z myšlenky nadšený, po traileru natěšený. No a po shlédnutí? Zklamaný! Stylizace je sice skvělá, avšak scénář tu vyloženě chybí. První půlhodina je pořád i docela nadějná, bohužel potom se do toho začnou pléct mech věci a začíná to smrdět průserem, jímž to do konce kratičké stopáže situace zůstane. Škoda! Nápad to byl dobrý. 40% (28.4.2018)

• - Po útoku na batmanov úkryt Bruceovi zmizne brada a Selina má zrazu krátke vlasy. (toi-toi)