poster

Batman Ninja

 • Japonsko

  ニンジャバットマン

 • Japonsko

  Batman Ninja

Animovaný / Akční

Japonsko / USA, 2018, 85 min

Scénář:

Kazuki Nakašima

Hudba:

Júgo Kanno
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Leptir23
  ***

  Ninja Batman, nám v poslednej scéne ukázal aký mal vlastne celý film potenciál Vo filme Batman: Gotham by Gaslights všetko klapalo a malo šmrnc tej doby. Tu to však nefungovalo a to kvôli inej filmovej kultúre, a roztrieštenému konceptu. Úvod bol skvelý a bol som ochotný odpustiť aj prípadné nedostatky, ktoré plynú zo zahraničnej produkcie. Predsa len sa na postavy a grafiky od WB pozerá tak nejak lepšie. Animované DC majú aj tak svoje čaro ktoré nám v hraných filmoch chýba. Ako sa hovorí koniec dobrý všetko dobré, no vďaka potitulkovej scéne ani ten koniec nebol boh vie čo. Každopádne oceňujem vidieť aj príbehy, ktoré majú zvrat a aj napriek obohratému deju dokážu prísť s niečim novým ako je napr. postava Gorilla Grod. Za mňa solidných 65,9%(30.4.2018)

 • Gharr
  *****

  Tenhle film vznikl asi tahle. Parta scénáristů paří celou noc a nad ránem si dají něco voňavého na zub. Pak si jen tak z nudy pustí televizi a ejhle, jdou tam na přeskáčku animáče s batmanem a japonský anime. Hoši nezaváhají a pouští se do díla. Jak tak píšou, tak na ně začíná doléhat probdělá noc a jejich práce je čím dál tím těžší. Tvůrci nezaváhají a nakopnou se k vrcholnému výkonu pořádnou čárou s šurikenu a dokončí tohle geniální dílo, jenž současná generace nejspíš neocení a ta příští rovnou zatratí. Kdo neviděl celé, nepochopí.(26.4.2018)

 • TaanStari
  **

  Podle traileru mi to připadalo jako adaptace celého Batmanova mythosu do feudálního Japonska. Jenomže on je to jen další bullshit o cestování v čase. Potěšil Gorilla Grood, kterému se pro jeho absurditu nedostává moc filmového prostoru, zbytek záporáků (kromě Jokera a Harley Quinn) naprosto zaměnitelná. Vizuálně to vypadalo (v jakémkoliv pauznutém záběru) moc hezky, akorát FPS kolísalo od koukatelného až po otravně malé, což bylo bohužel nejvíc vidět v bojových scénách a záběrech na obličej, takže to při sledování rušilo kdy mohlo. Nicméně pořád to bylo aspoň o třídu výš, než takový Berserk. Anglický dabing prý probíhal tak, že dostali šest stránek nepoužitelného scénáře, takže si asi 90% dialogů vymysleli, aby to vzhledem k animaci dávalo smysl. Japonská verze je prý lepší, ale hradoboty a opičího transformera nespasí nic...(7.5.2018)

 • Waldir
  ***

  Idea zasadiť batmanov príbeh do prostredia historického japonska mi ihneď prišla extémne zaujímavá a pútava. Postava netopiereho muža je do danej atmosféri žánru priam ako stvorená a vlastne až po prvých traileroch sa mi v hlave vynorila otázka prečo s danou myšlienkou neprišiel niekto už v minulosti (ak tomu tak bolo, ospravedlnte môj nedostatok informácií). Samotný výsledok je však pre mňa osobne sklamaním, nakoľko je Batman Ninja štandartné akčné anime so všetkými anime klišé, s tou výnimkou, že sa v deji vyskytujú postavy z Gotham City. Ničím neprekvapí a zároveň ani dostatočne nevyužíva možnosti, ktoré daný námet ponúka. Nebyť naozaj výbornej štylizácie a animácie, tak by som s hodnotením šiel rapídne nižšie a vlastne už aj samotné tri hviezdičky sú len s prižmúrenými očami.(28.4.2018)

 • hroubek
  **

  Hodně velký WTF. Zajímavá myšlenka přenést Batmana a jeho spojence a záporáky do feudálního Japonska. Dokud se to drží "při zemi" tak je to dobré. Jenže pak se z toho stane něco na způsob Pacific Rim a Strážců vesmíru, a na to já neměl nervy. Tento film je dělaný pro Asijský trh, který si z toho stříkne do kalhot. Pro nás ostatní velká bída.(21.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace