Antoine se právě vrátil do svého rodného města, kde se znovu setkává se svou bývalou milenkou a matkou malé Elsy, kterou nikdy neviděl. Nejdřív mu jeho ex zabouchne dveře před nosem, ale v důsledku nečekaného zvratu událostí se Antoine náhle ocitne sám, aby se postaral o pětiletou, zvídavou a temperamentní holčičku. Tenhle víkend bude hodně dlouhý… (JOJ Cinema)

sochoking

Krásny film. Na depku, na pustotu v duši, na opicu, na shit náladu... Malá bobulka v hlavnej úlohe vám totálne zmení vibrácie! ()

Aky

Jo, je to docela slušně natočený film s dávkou emocí a ne moc dlouhý. Jen mi připadá, že je toho už trošku moc. Není táta, kdo je táta, už je táta. Přičemž všechny mezistupně jsou zřejmé už po prvních pěti minutách. ()

Arsenal83

Hrejivý film to veru bol, ale zo silnej témy, ktorá nakoniec nebola vôbec nejako pretlačená, sa stalo len také sladké drievko v hube, kde si v záverečnej scéne pozriete, ako si otec s dcérou uznali, že sú príbuzní. Myšlienka hadr, finále slabšie než v 10. sérii Československo má talent a nádeje zadupané ako ten slon keď šliapne na toho motýľa. ()

Lacike

Dievčatko bolo roztomilé, ale ten chlapík ma vôbec nezaujímal a chémia medzi nimi bola nulová. Takže celkom nuda. 5/10. ()

radektejkal

Pro mě příliš romantické a přitom neukázněné: otec sebere tajně dcerku babičce, která ji hlídá, a unese ji k mořským hrátkám. I když to vypadá romanticky, Antoine skutečně nemá otcovské vlohy (např. nechává děcko samotné v autě), takže obavy, mnohdy až hysterické, ze strany její matky, jsou nejspíš na místě. Film považuji vcelku za málo přínosný. ()

laik_60

Pani režisérka !!! Klobúk dole. Natočiť takýto film s malým 5 -ročnym dievčatkom v hlavnej úlohe, ktorá to v podstate ťahala od sameho začiatku do konca to je teda kumšt. Veľký slon a malylinkatý motýlik - krásny film o pomaly rozvíjajúcom sa vzťahu medzi otcom a jeho malou dcérou ()

Danikaa

Vždy si rada pozriem film, v ktorom sa po rokoch stretne otec so svojím dieťaťom o ktorom dovtedy nevedel. Začnú si budovať krásny vzťah a máte pri tom dobrý pocit. A keď je to dieťa také zlaté ako Elsa, sú to 4*. ()

filipvrbik

Naprosto nudný film, který má ovšem fantastickou Linu Doillon, která v pěti letech !? WTF !? utáhne celý film... Ale tak navečer po tréninku, je to v pohodě, a má to zajímavý konec. Taky je poznat, že to není francouzský ale belgický film, protože je tu málo humoru a je přeci jen trošku jiný...50% ()

zahadum

Veľmi príjemný hrejivý ľudský malý film v ktorom sa zdanlivo nič nedeje ale vnímavý divák zachytí " medzi riadkami " ľudskú drámu. Malý civilný film z ktorého ale ľudskosť sála a malá herečka vám rozhodne spríjemní deň. 80 % ()

Rathalos

Krasny film plny emocii,ktory zobrazuje vztah medzi otcom a dcerkou,ktori sa nevideli,mala Elsa bola uzasna,to dievcatko si zasluzi obrovsku pochvalu za svoj herecky vykon,prijemna zalezitost...:-) ()

solisoli

Uff. To úžasne čo dokázala Lina Doillon v úlohe Elsi predviesť, toto nevídané dievčatko pod skvelou réžiou Amélie van Elmbt, vôbec celou výpravou je priam neskutočné. O ničom inom sa tu nedá konštatovať, len o pôsobivom zážitku s hlbokou myšlienkou príbehu, kde v tomto svete rodina stráca kredit, ale nie mysliach človečenskej inteligencii o Families Matter. Ak si nezaslúži Lina Doillon za svoj výkon Oscara, potom nech ide celá pofidérna akadémia udeľovania Oscarov do zadku. Už dávno tam patria. Posúďte sami. ()