Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (18)

Midar 

všechny recenze uživatele

Po úvodních a vesměs průměrných čtyřech epizodách jsem naivně doufal, že děj nabere v druhé půlce na obrátkách a my se tak dočkáme pořádně našlapaného finále. Tvůrci si ale očividně řekli, že už na to všechno totálně serou. To, co následovalo v druhé půlce série, je totiž naprosto žalostná ukázka tvůrčí bezradnosti a nezájmu, ve které byl děj tak plytký a prázdný, že bylo dokonce nutné některé momenty uměle natahovat rádoby uměleckými dlouhými záběry, aby se stopáž jednotlivých dílů vůbec přiblížila stanovené půlhodině. Au... ()

tehol 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

určitě slabší než dokonalé série 2 a 3 problém mám hlavně se dvěmi díly (tricky legacies a bohužel wow), ostatní jsou v podstatě opět výborné. samozřejmě ten závěr je tak typicky barryovsky, smích přes slzy, kdy je oslavován psycho sériový vrah, ale trochu mě zklamalo, že tam nebyl nějaký větší twist, prostě něco zapamatovatelnějšího, tohle nevybočilo z kolejí. ◘◘◘◘◘ přesto bylo v této sézoně je tam opět několik geniálních scén, za všechny hankův pokus o odstřelení fuchese a následná honička při telefonátu.. když jsem u hanka, tak bych rád zmínil i herecké výkony, protože, co předváděli právě představitel hanka (ten rozhovor s ravenem..), sally a cousineau bylo silné. hodně. ◘◘◘◘◘ještě škoda, že ta nejtrapnější postava, otec moss, nebyl za debila, což by si zasloužil, čekal jsem nějaký souboj s barrym.. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zhruba do poloviny je Barryho finále uspokojivé, jenže pak přijde celkem překvapivý zlom, který Barryho pošle tam kam sem upřimně nečekal a nebýt kočkování Fuchese a NoHo Hanka byla by to chvílemi skoro až nuda. I tentokrát se tu sice najdou vypečené momenty na hraně geniality, ale osobně sem od poslední série čekal přeci jen trochu víc. Vyloženě zklamání to není, ale po třech parádních sériích by si Barry zasloužil víc než jen permanentní budování a pak najednou konec. Na druhou stranu je třeba ocenit Hadera a spol. že se toho nebáli a nešli v závěru cestou nějakého fan servisu a zvládli překvapovat až do konce…70% ()

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chápu tu snahu o velké finále, stejně jako všechny 'moderní dark shows', které Barry připomíná, nebo se k ním hlásí, či na ně jen nenápadně odkazuje. Ale postavy v Barrym jakoby na poli tak asi cca série, někde v průběhu třetí, zkrátka přeskočily a najednou se zapomnělo, co 'Barryho' v prvé řadě učinilo vůbec něčím a tak nějak, nálada i záměr prvních dvou sérií, je úplně jinde, než kde byla nálada a záměr posledních dvou. A tak se tu plácáme v tomhle 'epic finale', které mělo být, podle mě, úplně někde jinde, ač se spousta postav dočkává svého ironického konce, ale ten skok po Barryho útěku do nového života je zkrátka jakýsi proti srsti, připomíná mi to všechny ty kousky, které se tak trochu do sebe zahledí a připadají si pak tak důležité, že se nemůžou oprostit od jisté vážnosti. Fuches, kterému v úvodní první sérii pilovali zuby definitivně nespadal do mého žebříčku postav, jejichž životnost očekávám jako vysokou. Nicméně, přesně to se stalo. NoHo Hank. Konec Barryho připomíná spoustu těch epic filmů a shows, kde se postavy prochází prázdnými pláněmi vstříc svému konci a je to tak nějak o ničem, odsud tam, a zpátky k tomu, co jsem si "teď uvědomil a trvalo mi roky, než mi tohle malé došlo a já tak konečně učinil rozhodnutí". Snaží se to být o všem. Jsem si jist, že herci se ještě během natáčení bavili, ale scénář, jakoby jim vyklouzl z rukou a co mě v druhé sérii naplňovalo vším optimismem zkrátka začalo během třetí série jaksi ztrácet, až na konci čtvrté postupně splasklo jako balónek. I tak byl Barry solidní watch a v pravém slova smyslu ne úplně tradiční, trochu jiný, ale jeho závěr mohl a měl být jiný, ale možná je to jen typický neduh a fakt, že se vám nechce loučit s postavami, s příběhem. ()

Hall900 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Málokterý seriál má pár posledních minut tak geniální jako Barry. Dokážou shnout myšlenku seriálu s až Lynchovskou jízlivostí. Čert vem co se ve čtyřech sezónách stalo. Vývoj postav, jejich lidskost s kterou chybují, snaží se přežít, umírají , utíkají, vrací se na místo činu, snaží splnit si svoje sobecké cíle, najít vlastní smysl, postavit se nečekaným situacím atd. atd. Na konci to stejně nikoho nezajímá. Chceme vidět hrdiny bez bázně a hany ,pupku a vany, a zlořády prohnilejší než hniloba. Herec je vždy hezčí než originál a hrdinové jsou pohřběni s veškerými poctami. R.I.P Barry Berkman. ()

Galerie (110)

Reklama

Reklama