Reklama

Reklama

Epizody(8)

Recenze (13)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Nějak mě Barry nepřesvědčil. Samozřejmě vyrukoval s celou řadou slušně absurdních situací a černých vtípků na účet každodenního, resp. rodinného života citově strádajícího, nespolečenského nájemného vraha i zabijáků čečenské mafie, ale většinu postav vyjevil jako ubohé lůzry, v hereckém kroužku si léčící své komplexy méněcennosti. A jelikož se zdaleka nesnažil jen o bohapustou sitkomovou frašku a ve zvedajícím se závěru doručil i slušnou dávku akce, zvratů, emocí a dramatu, můj nezájem o (především "kladné") hrdiny se ukázal o to markantněji. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kupodivu veľmi pohodová vec. Bill Hader je ako Barry sympatický a jeho snaha o vymanenie sa zo zaužívaných zabijáckych koľají je prezentovaná v zaujímavom prostredí a obohnaná plejádou zaujímavých postavičiek. Má to vtip. Má to vážnejšie roviny a hrá to na takú ľudskejšiu tóninu, než by sa mohlo z plagátu alebo zápletky zdať. Uvidím ako to bude pokračovať ďalej, zatiaľ ale príjemne strávený čas. 1. séria - 70% ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Z hořké/černé/suché komedie přes existenciální drama do akčního filmu, a zase zpátky. A zas. A znova. Skoro v každé epizodě. Někomu tohle střídání žánrů nemusí sednout, já si ale v Barrym pomalu a jistě hledám to svoje, a baví mě to. Dexter byl možná první (a dramaturgicky přitom úplně jinde), je to ale současnost, na čem záleží! ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První sezóna měla nejedno hluché místo a stálo ji to hvězdičku, ale mimo tyto momenty jsem se skvěle bavil, protože se tvůrcům seriálu podařilo propojit komediální část s tou dramatickou, Bill Hader byl jako Barry výborný a celý příběh na mě fungoval. Škoda, že se nepodařilo odstranit ta výše zmíněná hluchá místa, klidně bych první řadu i opětkoval. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když toto už před třemi lety vyšlo, zdálo se to jako něco lepšího. Zároveň však to bylo pominuto, protože už to byl několikátý seriál a nezdálo se to tak kvalitně. A člověk se pomalu nediví. První série se nese dost v gestech nějakých úvodů, postav, které jsou buď zbytečné nebo silně nepříjemné a v nějaké až trochu irelevantní seanci, která působí dost tupě. I tak seriál odsýpá a umí být vlastně i nečekaně vtipný. Trochu záhadou je ten humor v tom, kdy myslím, že druhá epizoda byla prdel od začátku do konce a poté se skrze díly na nějaký humor docela dlouho čeká. I tak se najdou i silné momenty z pozice režie a Hader je v roli nečekaně líbivý a příjemný. I tak je to osvěžující zážitek, který se s druhou sérií zdá být o to více dobrý a důležitý. Co člověka vede k tomu, zda série první samotná by měla nějaký smysl. To se ukáže. ()

Galerie (61)

Reklama

Reklama