Vseho je tu vice, vcetne nesmyslu. Kde prvni rada drzela pohromade, tady nastupuje lacine pozlatko. Opevovany paty dil pak prinasi predevsim otazku zda serial lze brat alespon trochu vazne (a ze v jinych dilech se snazi) nebo je to jen pitoma nesmyslna a naprosto neverohodna crazy komedie.(31.5.2019)

V první sérii jsem tomu prolínání akčního thrilleru a komedie ještě jakž takž dokázal přijít na chuť, bylo to něco relativně nového a zábavného. Druhá řada ale spoustu situačních fórků eskaluje ad absurdum, a i když se u nich dokáži pousmát a chválit tvůrce za nápady, prostě mi to už k těm vyhroceným vraždám a střílení tolik nepasuje. Tohle na čtyři hvězdy nevytáhne ani šílená taekwondo hororová epizoda, tj. jedna z nej věcí roku 2018 v televizi. U další sezóny nicméně budu, potenciál na emočně vypjaté scény tu je pořád obrovský.(22.7.2019)

o hodne, hodne lepsi nez prvni serie, v podstate v kazdem aspektu, ronny/lily je neco spektakularniho..(16.7.2019)

Pokud se Vám líbila první série, neváhejte ani minutu. Druhá je mnohem lepší, originálnější a vynalézavější. Bill Hader tuhle vyšperkoval svým svérázným humorem a hlavně dílem číslo pět, který bych nechal povinně promítat všem fanouškům tohoto žánru. Z malého divadla do většího, z menších problémů do ještě větších sraček, tohle všechno přineslo těchto osm úžasných kousků s jedním mementem na konci. Fuchesi, jdu si pro Tebe!(21.5.2019)