Ta první půlka se pro mě osobně trošku vlekla. Sice se to s příchodem finského režiséra (Halka Třešňáková jako překladatelka nemá chybu) malinko rozjede, ale i tak jsemčekal víc. Ta absurdita humoru mě docela míjela. Pak ale přišla druhá půlka a zhypnotizovaný Jaroslav Plesl a bylo vymalováno. Těším se na další díly.(7.3.2019)

Ještě jsme nestačili vyvětrat ze všech koutů odér ze Severočeské hnědouhelné pánve (myšleno seriál MOST!) a občany placená televize pokračuje v bombardování Hirošimy ostošest…..a dost možná ještě přitlačila na arzenále. Takhle se to má dělat. Sebemrskačství, absurdita, nekorektní mystifikace, nulová zaprděnost, linka, kterou divák nedokáže odhadnout dopředu. Tohle je moderní komediální seriál. O herectví se snad ani nebudeme bavit….v prvním díle exceluje Plesl (ten především) a Žádníková-Volencová….ale všichni, i když prozatím dostaly jenom omezený prostor, každou větou dokazují, že máme co dočinění s pozoruhodnými osobnostmi….prostě Dejvice. Ještě jednou se vrátím k již zmiňovanému Mostu!, kde jsem komentář prvního dílů končil, nakonec prozíravou, větou „počkáme, co přinese ráno“….každopádně tady čuju hodně velkou jízdu.(14.3.2019)

"Co dělat mám? Mluvím jak debil, a těžce klopýtám." "Jardo, to bude dobrý." "Polibte mi všichni prdel! Chci o samotě nést svůj úděl" ... Tak toto je masakr - že by česká seriálová tvorba zažívala obrodu? Aneb jak s pomocí špičkového a charismatického ansámblu, finských slovních hříček, ztřeštěné meditace, obecně absurdní situační komediálních prvků a Shakespeareových střídavých rýmů vznikl další řemeslně dokonalý klenot, tentokráte s originální zápletkou odehrávající se na pozadí divadelního prostředí, jež se bezkonkurenčně zapíše do dějin - a to zde máme teprve březen! Bravo.(4.3.2019)

Všechny postavy tohoto příběhu jsou skutečné. –––– Nekonali sa u mňa výbuchy smiechu (iba tri), ale tých tridsať minút je naplnených zaujímavými scénami a skutočne trefnými hláškami. Že sa tu do obsadenia nedostal v titulkoch uvedený pes Lojza chápem, ale prečo tu nie je slávny fínsky režisér?(5.3.2019)

Tak nějak nic nového, Krobot je prostě Krobot, ať už hraje kohokoli. Herce Dejvického divadla mám všeobecně rád, ale zatím mě to nevtáhlo, a to i přes bravurniho Plesla. Neohromí mě ani zadek Davida Novotného. Rád bych se od plic zasmál a byl něčím mile překvapen. To se zatím, ale v prvním díle nestalo. Tak uvidíme, kam se to celé bude ubírat dále. Dobrá práce, pro mě ale zatím naprosto sterilní. Tři hvězdičky.(4.3.2019)