Prvni cast prvniho dilu byla hodne slaba, pripadlo mi ze ji tvurci delaji sami pro sebe a pro kolegy. Od chvile kdy na scenu vstoupil Richard III uz to zacalo byt misty vtipne i pro mne, jednoducheho divaka, neznaleho divadelniho zakulisi, ktery do divadla chodi jen za trest protoze je to desna nuda a boli z toho zadel.(7.3.2019)

Tahle hypnóza se zapíše do dějin. Plesl is the new Richard, nebo Richard is the new Plesl?... Zkáza Dejvického divadla bude přesně to, co jsem čekal. Chytře vtipná, bizarní a typicky krobotovská. A i dnešní čísla sledovanosti potrvdila, že to nebude úplně pro většinové publikum jako Most, ale pro ty kteří viděli a líbila se jim Čtvrtá Hvězda, nebo Dabing Street. Vzhledem k tomu, že pod scénářem není podepsáný Kolečko a Prušinovský nerežiruje, tak se dá očekávat, že se tempo dílů nebude úplně závratně zrychlovat a naopak bude přibývat humoru pliživého a možná i skrytého. Tedy ten typ, na nějž se ve zdejších končinách nevypěstoval dostatek trpělivosti. 70%(4.3.2019)

Všechny postavy tohoto příběhu jsou skutečné. –––– Nekonali sa u mňa výbuchy smiechu (iba tri), ale tých tridsať minút je naplnených zaujímavými scénami a skutočne trefnými hláškami. Že sa tu do obsadenia nedostal v titulkoch uvedený pes Lojza chápem, ale prečo tu nie je slávny fínsky režisér?(5.3.2019)

Neuvěřitelný, co ti Dejvičáci vyvádějí! Jejich styl je totální origoš a první díl mě sakra navnadil! Za zmínku stojí i nezvyklá hudba Vladimíra Franze, chvíli jazzík, chvíli dechy, funguje to na jedničku! Jsem rád, že po Mostě! opět kvalitní seriál, jen ta krátká stopáž utekla neuvěřitelně rychle, že jsem se sotva stačil rozkoukat. Ale super, jen tak dál!!!(5.3.2019)

"Polibte mi všichni prdel! Chci o samotě nést svůj úděl." Absolut pleasure. Plesl, Halka, etc. etc. V Dejvickém divadle jsem nikdy nebyl a z předešlých dejvičáckých seriálových projektů jsem byl vždy dost v rozpacích (Čtvrtá hvězda, Dabing street), ale jestli Zkáza udrží laťku prvního dílu a nebude dějově stagnovat, může jít o jeden z nejlepších českých seriálů vůbec. Krásný scénář, provedení samo sebou. Huchtala!(5.3.2019)