Vládci loutek (E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2019, 29 min

"... Odkud ho máš ty? Ze Sýrie... To máš ale jedno, ten můj je z rybníka ve Středoklukách, ale komunikuje..." ... Jojo doma je doma a je dobře že jsme zase doma, staré dobré Dejvické divadlo se mnou opět komunikuje a ani o tom neví. Tak holt to musím říci já. Tady jsme byli opět na stejné vlně :-) Čarodějky s kameny co komunikují a dřevění herci. Spejbl, Hurvajs... A ten závěr... Super!... Ale na druhou stranu, třeba když si vzpomenu na první díly Dabing street, tak tam jsem dopadl smíchy skoro jako ten japonec já a tam to bylo (hlavně na pohřbu v 1 díle) za plných 5*. Takže loutky... máte to za 4*... Málem bych zapoměl "druhé honění, honím podruhé"... já dnes též (tento díl) :-))(19.3.2019)

První lehce slabší kousek…..naneštěstí lehce slabší v tomto případě rozhodně neznamená špatný. Propojení s legendárními „dřeváky“ pana Skupy klasicky geniální….stejně tak jako Novotného návštěva u nich, Melíškové výlev nebo komunikující kámen z rybníka ve Středoklukách. Myslím, že MOST! už je zapomenut….vždycky Dejvice.(20.3.2019)

Pořád si připadám jako na návštěvě při improvizacích Dejvického divadla - Novotný s hraje na S+H, Issová medituje v šatně, první čtená se Stanislavským likvidujícím Skupu... jen ten scénář někam utekl, a to pěkně daleko. Jsou to jen korálky navlečené na tenkou šňůru, no prostě čím dál tím více taková milá hřejivá intelektuální TV estráda Dejvičáků. Ale nic proti, dobře se mi při tom cvičil stance a jab.(19.3.2019)

"Drž hubu, taťuldo.".... Trivializace postupného rozkladu vrtošivého spolku Dejvického divadla... Nemohl jsem odtrhnout oči od té neskutečně absurdní maškarády a tudíž i zanedbal sepisování poznámek, a laicky mohu dodat lze toto: komediální nářez! Absolutní špica! ... Finální pasáž je fakticky o život, přestože epizoda se nesla v docela pozvolném tempu, jenž samozřejmě ani zdaleka neubralo na celkové kvalitě, neobyčejné originalitě a žánrové jedinečnosti.(18.3.2019)

• Ozzy2

Takové zklamání, docela jsem se těšil, když tu diváci, co to viděli v kině píší,že 3.a 4. díl jsou nejlepší....podle mě to byl zatím naopak nejhorší díl. Zvláště dámská část souboru je naprosto otřesná.A zápletka..to nebudu vůbec hodnotit.V kanceláři S+H jsem se ocitnul zpět v seriálu Most!.Opravdu to už bez těch kund nikde nejde??(19.3.2019)