Eleven Eleven (E01) (epizoda)

Komedie / Drama

USA, 2018, 1 h

• 6thSun

Trochu Casual, trochu This Is Us, jenom zde malinko chybí esenciální existencialismus, kterým Ball prošpikoval každou vteřinu svého opusu magnum Six Feet Under. Je jasný, že slévání mozaiek osudů několika (v tomto případě asi 250) postav chce svůj čas, po prvním velmi nijakém díle se mi ale do dalšího vůbec nechce.(13.2.2018)

Podle prvního dílu je to seriál o klasické rodinné vztahovce, kde se prolínají životní příběhy členů rodiny. A docela zajímavé příběhy... Od začátku mě to chytlo. Trochu panovačná černoška, adoptovaná a její tak též adoptovaný bratr, sám nevyrovnaný Vietnamec-terapeut, spolu šňupou koks (jako kdyby to v alespoň jedné americké publikaci šlo bez drog), další jejich adoptivní sourozenec, gay Kolumbijec, má halucinace a poslední, jediná biologická sedmnáctka, se v převleku za koně nechá odpanit pohledným neznámým modelem. Šedesátiletý otec, děkan, propadá depresím a udržovaná matka, bývalá terapeutka, má potřebu všechny ovládat. Ale začíná se ji to vymykat z rukou… zatím 5*, těším se na pokračování.(12.2.2018)

Rozhodně zajímavý počin, trochu jako This Is Us s dotykem Sense8. Akorát Allan už to s těmi drogami trochu přehání ;-)(16.2.2018)

V celku bizarní směska, která asi bude sázet hlavně na herecké výkony. První díl byl dost průměr, ale ten konec mě navnadil na další části. Uvidíme.(15.2.2018)

Som zmatena. Bud ma zaujima rodinne drama a tak su tie veci okolo prudko rusive, alebo ma zaujima hlavne to rusive, ktorym tom zacalo, a teda rodinka sa prilis roztahuje. Spolu mi to nefunguje, i ked kazde za seba moze byt zaujimave. Kazdopadne panoptikum postav, ake sa len tak nevidi. Mozno sa to priebehu cele nejak prepoji... uvidite.(12.2.2018)