Reklama

Reklama

Šaty pro princeznu

(TV film)
  • USA A Royal New Year's Eve

Obsahy(1)

Caitlyn pracuje jako asistentka šéfredaktorky módního časopisu Abigail. Časopis připravuje módní přehlídku. O silvestrovské noci se pak bude konat ples, na kterém má údajně dojít k zasnoubení prince Jeffreyho a lady Isabelle. Abigail to považuje za příležitost, aby v módní branži prosadila svou dceru Leighton, a hodlá Isabelle přesvědčit, aby pro tuto příležitost oblékla právě šaty od ní. I Caitlyn by se ráda stala módní návrhářkou, zatím si šije šaty pro sebe. V jedněch se objeví na módní přehlídce a Isabellu tak zaujmou, že ji pověří ušitím róby na silvestrovský ples. V průběhu vyřizování objednávky se Caitlyn seznámí i s princem Jeffreym, kterého ovšem pokládá za poslíčka a posléze za číšníka. Při jednom náhodném setkání, kdy do sebe vrazí na schodech, Caitlyn upadne mobil. Jeffrey ho zvedne a rozhodne se ho osobně vrátit. Jdou spolu na kafe, ale to už se princovo inkognito prozradí. Stýkají se nicméně dál a sympatie mezi nimi narůstají. Do té míry, že král Richard považuje za svou povinnost Isabelle osobně navštívit a sdělit jí, že Jeffrey si má vzít Isabelle. Mezitím ale proti Caitlyn kuje pikle Abigail, která se nesmířila s tím, že Isabelle pohrdla službami její dcery. Tajně si Caitlynin model vyfotografuje a obviní ji, že jí návrh šatů ukradla. Isabelle zakázku ruší. Caitlyn si ale tyto šaty oblékne na ples a všechny doslova ohromí. Jeffrey, který se mezitím s Isabelle rozešel, vyzve Caitlyn k tanci a Nový rok tak slaví spolu... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

AmunRa 

všechny recenze uživatele

Vánoční romatika, kde se chudá asistentka a amatérská módní návrhářka seznámí s princem inkognito. Prostý scénář by nevadil, ale režisér nevykřesal špetku emocí a obsazení třetiřadými herci také nepomohlo. Není to vyložený propadák, ale kvalita nedosahuje ani průměru. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Hloupá červená knihovna. 1)  Vlastně by mi ani tolik nevadilo, že jde o hloupou červenou knihovnu. Ale vadí mi stále stejné postupy (děj) bez špetky nápaditosti._____ 2)  Spoiler. Rozhodně je to lepší, než piniová pěna na hot dogu._____ 3)  Ani milé vánoční pozlátko nakonec zázrak neudělá. ()

Reklama

StandikK 

všechny recenze uživatele

Když dáte veškeré logicko-rozumové myšlení stranou, tak je to pěkný děj. Ovšem, realita je jiná, a proto to má v reálu hooodně daleko do skutečnosti. ()

Adramelech

všechny recenze uživatele

Pustil jsem si to a nevěřil jsem vlastním očím: Chudá švadlenka, chci říci módní návrhářka se náhodou seznámí s princem, ale netuší, že je to princ... No to je snad nějaká Červená knihovna či co! Takové filmy se dnes ještě točí? Proč a pro koho? Protože nepatřím do cílové skupiny diváků a film jsem ani nedokoukal, tak jej nehodnotím. Místo toho jsem provedl menší statistický průzkum. V danou chvíli bylo u filmu uvedeno celkem 25 hodnocení a žádná recenze. Prošel jsem profily tipujících, abych zjistil, jestli tento film sledovalo víc žen nebo mužů. Výsledek: 13 žen, 5 mužů – u sedmi uživatelů se z jejich profilu nedalo zjistit jejich pohlaví ani na základě jejich textů, protože nenapsali nic o sobě ani žádnou recenzi. Zdá se však, že film se u žen těší výrazně většímu zájmu než u mužů. Ještě se pokusím uhodnout proč: Protože se tam ukazuje hodně dámských šatů! ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Ja mám teóriu. Podľa mňa peniaze na takéto filmy rastú na stromoch. Lebo nie je reálne možné, aby stále niekto financoval takéto snímky. A už vôbec nie je možné, aby tieto filmy na seba zarobili a vygenerovali zisk pre ďalšie podobné. Neexistuje. ODPAD! ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama