Nemastný a neslaný sitcom, který jakou svou přednost využívá ústřední hereckou trojici. Ano, je radost se na ně dívat, ale diváka to do nekonečna bavit nebude. Škoda, že scénář úplně nezvládá držet napětí a svou nejlepší zápletkou, kterou je vykradení super marketu třemi maminami vlastně po 2 epizodách kompletně diskarduje. Retta je výborná, ale po pěti epizodách končím.(9.7.2018)

Vynikající seriál, jehož největší předností je funkční chemie mezi třemi hlavními představitelkami, včetně odzbrojujícího množství hlášek.(19.7.2018)

U Good Girls mě zaujalo obsazení. Kočka Christina Hendricks a Mae Whitman z Parenthood a k tomu pár dalších známých tváří. Příběh, kde tři matky kvůli finanční tísni se rozhodnou dát na dráhu zločinu taky nevypadal marně. Ze seriálu jsem velice spokojený, matky jsou výborné, Rio je taky perfektní a krásně to obohacuje. Seriál mě bavil a tak prodloužení pro druhou sérii hodně potěšilo. 70%(9.5.2018)

• - Když ženy poprvé vykrádají obchod, Annie (Mae Whitman) zakřičí: „Dobře, všichni zůstanou v klidu a nikdo nebude zraněn... Dámy a pánové, tohle je vloupání!“ Což se nápadně podobá prologu Hunny-Bunny a Pumpkin během vyloupení restaurace ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (Mani)