U Good Girls mě zaujalo obsazení. Kočka Christina Hendricks a Mae Whitman z Parenthood a k tomu pár dalších známých tváří. Příběh, kde tři matky kvůli finanční tísni se rozhodnou dát na dráhu zločinu taky nevypadal marně. Ze seriálu jsem velice spokojený, matky jsou výborné, Rio je taky perfektní a krásně to obohacuje. Seriál mě bavil a tak prodloužení pro druhou sérii hodně potěšilo. 70%(9.5.2018)

Nemastný a neslaný sitcom, který jakou svou přednost využívá ústřední hereckou trojici. Ano, je radost se na ně dívat, ale diváka to do nekonečna bavit nebude. Škoda, že scénář úplně nezvládá držet napětí a svou nejlepší zápletkou, kterou je vykradení super marketu třemi maminami vlastně po 2 epizodách kompletně diskarduje. Retta je výborná, ale po pěti epizodách končím.(9.7.2018)

Prvních pár dílů je úžasných, pak se tempo snižuje, protože do popředí se dostává sentiment, moralizování atd., což je docela škoda. Holky mohly klidně více tlačit na pilu. Každopádně je to 10 dílů skvělé zábavy a vyloženě se těším na druhou sérii. Chemie mezi hlavními třemi hrdinkami je dokonalá, zejména Retta dokáže už jen svým pohledem diváka rozesmát, zatímco Christina Hendricks umí zase ukázat, že když potřebuje, ví, jak být tou správnou b*tch. K tomu si přičtětě skvělý soundtrack.(17.1.2019)

Vynikající seriál, jehož největší předností je funkční chemie mezi třemi hlavními představitelkami, včetně odzbrojujícího množství hlášek.(19.7.2018)

• - Když ženy poprvé vykrádají obchod, Annie (Mae Whitman) zakřičí: „Dobře, všichni zůstanou v klidu a nikdo nebude zraněn... Dámy a pánové, tohle je vloupání!“ Což se nápadně podobá prologu Hunny-Bunny a Pumpkin během vyloupení restaurace ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (Mani)