Beth nachází v pokoji své dcery šokující překvapení. Ruby v práci řeší náročného zákazníka a Annie pomáhá Sadie s dojemným problémem. (Netflix)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda možná nebyla úplně dokonalá, ale u mě si dokázala nahnat body. Já sice nejsem zrovna fanda zločinců, takže jsem nepodepisoval petici za Kajínkovo propuštění a nepláču kvůli svatému Floydovi, ale nasazení gangstera na šikanisty hodnotím velmi kladně, to mě pobavilo. ()

Radko

Pokračovanie obojstranne výhodného kšeftu s podsvetím si matka troch detí rozhodne nepredstavovala tak, že nájde v posteli svojej dcéry zakrvácané a ťažko poranené telo jedného zo zloduchov, s úlohou postarať sa o neho. Pred mužom musí skrývať tento svoj nový "job", patálie s ním spojené, ako aj "stratu" zásnubného prsteňa. Černošská kamoška na tom nie je o nič lepšie. Prácu čašníčky jej dokáže dokonale znechutiť partia odporne slovne drzých pubertiakov. Ona sa však rozhodne nebrať si pred ústa pokorný servítok a primrdaných drzákov slovne spacifikuje. Za to jej však hrozí vyhadzov. Tretia z kamošiek rieši neustále dcérino šikanovanie v škole. Kamarátstvo s podsvetím jej v riešení tohto problému príde nečakane vhod. Návrat čerstvého závanu vetru do prvej série, z ktorej som mal po tretej časti pocit, že sviežosť pomaly ale isto vyprcháva v prospech solídne zaisteného priemeru. ()