poster

Až k tobě domů (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2014, 5 min

Kamera:

Michal Hnojský
(další profese)

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (4)

 • Tom_Lachtan
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tohle je filmařsky a řemeslně tak šedivé, až je to ubíjející i na těchle pár minutách, je tu sice snaha vytvořit pár jakože-uměleckejch záběrů (například snímání vodovodní kuchyňské baterie = art!), celé to působí hrozně strnule a sedělo by to leda tak (a tady bohužel nepáchám moc humoru) do polo-nekonečných odporností ala ordinace/cesty domů, kde je režisér jenom dalším řemeslníkem s významem osvětlovače. Děj je docela slušný, ale pointa není zrovna dobře vypracovaná, příště lépe, prosím, děkuji, od studentů z FAMO jsem totiž zvyklej na jinej standart.(19.9.2015)

 • Moena
  ***

  Krátká scénka se třemi herci s vtipnou, leč očekávanou pointou. Nic víc nic míň. Někdo se pobaví, někdo se zaposlouchá. Taková filmová jednohubka.(17.9.2015)

 • Cheeter
  **

  Nápad na film to byl zajímavý a jeho zpracování nebylo špatné.(29.6.2018)

 • lubospoti
  ***

  Snímek odpovídající po všech stránkách studentské práci. Navíc s "filozofickým" poselstvím - smrt je lepší než ošklivá ženská :-).(11.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace