Barrandovský Silvestr 2017 (TV pořad)

• Česko

Nekonečný Silvestr 2017

Komedie / Hudební

Česko, 2017, 285 min

• rikitiki

Sledováno s kamarády na Silvestra za stále silnější opilosti. Smála jsem se té absurditě, tomu soustředěnému namyšlenému a zaprděnému buranství. Falešná operní diva, lesklý kolotočář, vyděšená puberťačka, která by chtěla být jinde, rádoby moudří starci, kteří se chlubí svou tupostí. … A pak jsem se druhý den probudila. Stejně, jako po každé propité noci, mě polilo horko: „Bohové, opravdu se to stalo? Byla to skutečnost? Žiš, to je trapas!“ A stejně jako po každé propité noci na mě dolehla morální kocovina a držela se mě několik dní jako tísnivý stín.(3.1.2018)

• Ryuuhei

Ale tak, nebuďme zase tolik nevděční. Copak bylo o tomto Silvestru na výběr? Na jednom programu přeMichalo-Davidováno (i když i zde měl svou inkarnaci), na druhém taky nic moc a na třetím akorát Harold a Kumar. A i když jsem nestačil zírat, jak ohavně zesměšnili Soudní síň (z toho jsem byl opravdu smutný), či úplně zničili už tak přehrané Nebezpečné vztahy, seance s Uzlem o vztahových záležitostech byly fajn k poslechu. Plus Soukupovo čtené přání do nového roku bylo taky fajn. Tak co? Aspoň ty dvě hvězdy přihodím. Snaha byla. Dávám volnou ruku dalším odpadům.(1.1.2018)

• bart_

Totální ubohost a trapárna, kterou celou naprosto debilně moderuje egoista a totální vylízanec Jaromír Soukup. Ten tomu nasadil korunu už ves svém "projevu" na začátku pořadu. Díval jsem se ze zvědavosti, jenže se to nedalo vydržet...(3.1.2018)

• pestak

Nejhorší silvestrovský počin a moderátor v dějinách televizní zábavy. Začínám pochybovat o duševním zdraví Jaromíra Soukupa. U stolu se sešli, hlavně příznivci Zemana, kteří se předháněli v nevkusu a trapnosti. Nejvíce mě štvali hláškami, odpudivý Ringo Čech a komunistická ikona populární hudby( Michal David), který lez a leze do řiti všem, kdo zaplatí včetně Andreje Babiše. Nezletilá, nejmladší dcera jednoho z největších podvodníků v politice (Stanislava Grosse) nebyla, také dobrá volba do debaty. Všude to stálo za nic, ale na Barrandově to bylo dno.(1.1.2018)

• SNCIS

To byla ubohost, letošní silvestr na barrandově na ho*no! 4 hodiny keců u jednoho stolu, že Soukup neumí moderovat je evidentní, ale barrandov je jeho a on chce bejt v TV zkrátka pořád. Nutno zmínit i part: Nebezpečné vztahy vrchol trapnosti! - odpad!(1.1.2018)