Série(5) / Epizody(174)

Seriál Craig od potoka pojednává o Craigovi a jeho dvou nejlepších kamarádech, Kelsey a JP. V této dětské utopii různé dětské kmeny vládnou pevnostem či cyklo rampám a vytvářejí osobitou dětskou společnost. (HBO Max)

Koda

Než se dostanu k recenzi, tak chci zmínit jeden pravdivý citát: Kdo si hraje, nezlobí. Craig od potoka je po dlouhé době nenáročný CN seriál, který spíše uklidní, než pobaví, nepřehání to s nesmyslnými random šílenostmi, nicméně nás dokáže vtrhnout za skvělými přáteli. Craig je klučina, který není jako ostatní moderní děcka, kteří jedou ty své YouTubery, nebo přikládají bomby v Counter-Strike. Tohle je přesný příklad toho, co by děcka dělaly, kdyby neexistoval svět mobilů. Parádní jízda her v lese a spoustu nápadů, které nám Craig v tomto seriálu ukazuje, a je toho opravdu hromada! Zažívá skvělé dobrodružství s nejlepšími kamarády Kelsey a J.P., když si najdou nějaké odhozené věci v lese a z toho potom postaví parádní vynálezy, nebo hrají rytířské zápasy s vyrobenými hračkami. Za mě jeden z nejpohodlnějších seriálů, ale moc nepřekvapí. Proto hodnotím, jak hodnotím průměrně. ()