Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Krakonoš se zamiloval do děvečky Růženky, která ale čeká na svého Erika, až se vrátí ze světa. Situace využije Baronka von Harantová, která má zálusk na Krakonošův poklad ukrytý v hoře, kterou dokáže odemknout jen kouzelný lomikámen... (TV Prima)

Recenze (6)

allegria 

všechny recenze uživatele

Tahle pohádka pro mě byla jedinečná hned z několika důvodů. Předně byl děj, na rozdíl od jiných 99 % pohádek, až do konce nepředvídatelný, tedy aspoň já fakt nevěděla, jak to dopadne. Pozornost jsem držela po celou dobu a kochala se nejen překrásnou přírodou, kterou znám důvěrně ze svého dětství, ale i netradiční postavou Krakonoše, do něhož jsem se na první pohled zamilovala. Pro mě tedy rozhodně krásný zážitek, který mi zkrášlil krušné chvíle posledních týdnů. ()

bloodcountes 

všechny recenze uživatele

Německá pohádka je pojem, ale tady to bylo mnohem lepší, Asi že to bylo způlky české:)) Pojetí Krakonoše mě ohromilo a nadchlo... Sabin je v této roli naprosto dokonalý. Okamžitě bych všeho nechala a šla s ním žít do hor a hlídat Krkonoše před zparchantělými turisty, zdivočelými frajery a zlatokopy všeho druhu! Jsem z Krkonoš, tak se mě to týká úplně srdcově... počkej na mě, Krakonoši, jdu s tebooou!!! ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Ke konci pohádky si Krakonoš myje oči vodou v jezírku, aby znovu viděl, a následuje pohled vzhůru k nebi. Jedná se o jezírko v propasti Macocha a pohled vzhůru to jenom potvrzuje. (Dobisar)
  • Natáčelo se na zámku Ploskovice. (a-ja)

Reklama

Reklama