Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(14)

Obsahy(1)

Kriminální drama podle skutečných událostí, které sleduje vládu rodiny Rizzuto a jejích nástupců nad montrealským organizovaným zločinem. (Netflix)

Recenze (19)

Daddko 

všechny recenze uživatele

V priebehu pár dní som videl 2 krimi seriály: Reacher, ktorý som zaradil do odpadu https://www.csfd.cz/film/1113878-reacher/prehled/ a Bad Blood za 5* Pre mňa je podstatný rozdiel dej ktorý sa nikdy nemohol reálne odohrať a je to len oblbovanie diváka (to je odpad) a príbeh ktorý sa reálne stal či už podľa skutočných udalostí alebo  je vymyslený. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Portrét vraha menom Vito Rizzuto, nič však, čo by som musel sledovať aj po prvej sérií. Tých mafiánskych historiek je veľmi veľa, je z čoho si vyberať a táto obstala tak priemerne. Svojím štýlom, riadením mafie z väzenia a ďalšími úskokmi sa podobá na Gomoru. Ale tá je zase o dve triedy vyššie atmosférou aj zvratmi. Za spomienku ale stojí Kim Coates, ktorý to tu herecky vynikajúco ťahá. ()

Reklama

shyster 

všechny recenze uživatele

Překvapuje mě zdejší vysoké hodnocení této sračky. Asi se to vůbec netrefilo do mého vkusu. Přijde mi to, jako když jsme s klukama na základce v sobotu viděli film s Van Damem nebo Lundgredem a pak jsme další týden opakovali scény z filmu. Mysleli jsme si, jak jsme úžasní, ale v reálu to bylo trapný. No a stejně to mají tvůrci tohohle seriálu, když si nakoukali klasiky v žánru (Kmotr, Mafiáni, Sopranovi). 1. série ještě jakžtakž ujde, neboť vychází ze skutečných událostí. Ale slyšet každý díl, že měli všechno perfektně vybudovaný a pak se to posralo. Jenže následuje scéna, jak všechny postřílejí a je zase rok klid a prosperuje se. To se mi otevírala kudla v kapse. U 2. série jsem vydržel jen do půlky třetího dílu. Dál se to už nedalo sledovat. Nové postavy naprosto trapný. Alespoň jsem si dal znovu všechny díly Sopranovi. To je naprosto jiná liga. ()

Renfield 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ničím nevybočující mafiánská jednohubka, které v první sérii na rozehrání velké ságy očividně chyběly peníze a tak se to ve druhé zkusilo komorněji. Kim Coates sice úplně nenadchne, přesto je jeho Declan tou vůbec nejzajímavější postavou. Ostatně, příliš konkurence tu není, snad pouze Val. Více u jednotlivých sérií. 70% ()

cpt.Lynch 

všechny recenze uživatele

První série je lehce nadprůměrná gangsterka. Plusem je, že je natočeno podle skutečných událostí, kterých se celkem drží. Naopak ji tahá dolů slabé charisma hlavní postav. Kvalitní ságu ala Sopranos však čekat nelze. Druhá série se točí kolem postavy Declana. Ze skutečných událostí už čerpá povrchně a vyobrazení světa organizovaného zločinu je zde velmi naivní. Celkově 3,5* ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama