Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

kery-

Skvěle udělané akční sci-fi, které má svůj styl, svůj humor a svá pravidla. Film vás do rozjetého vlaku hodí hned v prvních minutách, a posléze celé skvělé osazenstvo už "jen" baví různými způsoby, kdy bez sebemenšího problému zvládají od absurdní komedie přejít až v napínavé, fungující drama. I když historie už pamatuje ledacos filmů se zápletkou "over and over again", tak tohle je podané tak senzačně originálním způsobem, že si až říkám, jak dobře jsem ten výběr filmu pro dnešní den zvládl. ()

Junglista

Rogue like pohodovka (daj se tyhle slova vůbec zkombinovat?), tedy aspoň na koukání. Na prožívání určitě ne :-) Na finální boss fight sice nedošlo tak, jak jsem čekal, ale ta cesta k němu byla fakt zábavná. ()

666Carnage

Svižná akční jednohubka s nádechem videohry. Frank Grillo je sympaťák a celý film utáhne v klidu sám. Vtipy a odkazy super. Povedený kousek. 75% ()

Corpsegrinder

Byl jsem si jistej 2 hvězdama ale idiotsky ustřiženej konec mi změnil názor. Videoherní tématiku kolem filmu nechápu, jedná se totiž o naprosto běžnou časovou smyčku. Ano filmu nechybí nadhled a nebere se vážně, bohužel je to zde na škodu protože od začátku neni nic v sázce. Hlavní hrdina v první minutě už jede 150. kolo takže divákovi je jedno co se mu stane když se nakonec pokaždý resetuje, následně přichází zvrat v podobě konce světa ale to je nám taky jedno neboť se světem končí i hlavní hrdina a vše se ZASE resetuje. Ze začátku je navíc dopodrobna vysvětlován každej krok hlavní postavy, samozřejmě že postupem filmu se skipuje víc a víc věcí načež se 90% věcí stane mimo kameru a člověk se ztrácí v tom co se stalo a jak se hlavní hrdina dostal tam kde je teď. No ale to je jedno, zkrátka jádro filmu nefunguje. Další nesmysl vidim v postavě Naomi Watts která místo toho aby do tý mašiny nacpala sebe tak radši pošle na stovky smrtí exmanžela a naprosto zbytečně tim vyvolá podezření. Ano údajně jí sledovali už předtim ale když tam zvládla nacpat jeho i pod dohledem tak sebe mohla tutově, navíc byla nejblíž tý mašině takže po pár resetech by tam určitě zvládla doběhnout. Co se týče Mela Gibsona tak to ani nemá cenu komentovat, ten tu má v podstatě malou cameo roli, jestli to měl bejt jako hlavní záporák tak potěš koště. ()

kolemjdouc

Časové smyčky a záběr kdy se do kamery otočí namaskovaná celebrita,v tomto případku Gibson,jsou už jak stokrát vymáchaný pytlík čaje.... ()

Disease

Fajn béčko, kterė sice v momentech, kdy se snaží být něčím víc, poněkud nudí, ale v hláškovacích sekvencích neuvěřitelně zábavné. ()

Strandmon

S přehledem můžu říct, že Carnahan udělal béčko roku. Ze začátku to opravdu vypadá jako pouhá akční blbost, ovšem časem zjistíte, že Boss Level není z daleka jenom o akci. Jde zde o rodinu o lásku i životní hodnoty. Dialogy a monology jsou plné vět u kterých se člověk pozastaví a rád si zapřemýšlí. Dokonce si troufnu říct, že za takový příběh (ač velice jednoduchý) by se nemusel stydět nejeden vysokorozpočtový blockbuster, takže za scénář obrovský palec nahoru. Také chci říci, že kdo se na film podívá převážně kvůli Melu Gibsonovi bude zklamán. Mel je tady skutečně spíše jako ozdobička, takže u něj nečekejte žádnou hvězdou roli. Ovšem kde jí čekat můžete? U Franka Grilla. Jsem moc rád, že tenhle sympaťák konečně dostal pořádnou hlavní roli a odehrál si ji asi nejlépe v kariéře, takže obsazení také na jedničku. Vizuál je sice trochu levnější, ale nic kvůli čemu bych měl shazovat hvězdy. Za humor jsem byl také velice rád, nic kýčovitého na sílu, ale skutečně dobré vtipy, které přišli vždy přesně v ten čas co měli. No abych to shrnul, velice příjemné akční sci-fi, kde se ani na sekundu nenudíte se skvělými herci a super humorem. Udělalo mi to o 100% lepší den a doufám, že Carnahan už maká na dvojce. ()

filipvrbik

Ano, bylo to tu (Na Hromnice o den více, Na hraně zítřka, Zdrojový kód a co si tak vzpomenu tak i v Doctoru Strangeovi), tak nic nového pod Sluncem. Ale zase je to tu dovedeno téměř k dokonalosti a nejsou tu ty logické kopance (apoň mi to tak nepřišlo)... Pro mě každopádně skvělý film, i když je to pořádná řežba a na tu není vždy nálada... Stejně jako v hromnicích tu nechybí vtip a sebeironie a podobně jako v na hraně je tu boj o osud lidstva.. Možná je to béčko, ale v tom případě nejlepší béčko, jaké jsem viděl.. Snad jen Mel tu mohl být víc (nebo aspoň víc hrát), zato pro mě neznámý Frank Grillo to zvládl bezvadně a příjemně překvapil, za mě super...95% ()

mclenin

V poradí X-tá variácia na tému časovej smyčky, ktorá však aj napriek otrepanosti motívov a Bčkovému looku dokáže zabaviť. Ja osobne mám filmové, herné či literárne hrátky s časom veľmi rád, takže som si túto divokú multižánrovú jazdu pomerne užil, hoci malú výtku dávam samotnému záveru, avšak solídne 3* si tento kúsok nepochybne zaslúži. ()

Foxhound#1

Co Cruise natočil Na hraně zítřka tak se blbnutí v časové smyčce stalo celkem populární. A ostatně proč ne, když to propojíte s herním stavem kdy se dokola snažíte protlouct skrz nějakou úroveň, dostanete solidní srandu na sobotní večer. Nad tím názvem tady spousta nadává, že finální boj s bossem byla nuda. No, zkuste si ten název vyložit trochu jinak, nejde o boss úroveň ve smyslu nejtěžšího záporáka, ale o to projít hrou "like a boss" či chce po česku "na pána". Prostě už víte co a jak a tou hrou profrčíte jako mistr. Ale tak nějak to má useknutý konec. ()

Zombi

Dost jsem se těšil na pořádnou akci, a i když je tu akčních scén spousta, jejich opakování a variace a zasazení do příběhu mě vlastně jako milovníka napínavé akce tolik neuspokojuje. Nejlépe ji asi vystihuje "hravá akce", tedy zábavná, lehká, nikoliv ale fyzická a napínavá. Ve dvou třetinách filmu je pak takové trochu vakuum, kdy se hodně zvolní a já vlastně myslel že už bude konec, pak se film ale ještě rozjede, až k závěrečnému ... no ten souboj s bossem tam chybí a to je taky sakra škoda, když ho hraje Gibson. Není to špatné, je to zábavné, ale vlastně mě to spíš zklamalo. Lepší 3 hvězdy. ()

Milky.

Akční béčko, které je fakt parádní a dokáže udržet pozornost. Gibson perfektní, Grillo...no co jiného mu zbývá, že. Já si to užil a rád bych dal alespoň 4*, ale *SPOILER* bohužel filmu chybí jakékoliv uspokojivé finále. Trochu to připomíná nějaké ojebávky typu moderních her. Kupte si hru za XXX kč, ale pokud chcete abyste tam měli ještě tohle a tohle a nějaké obleky a schopnosti atd atd tak připlaťte ještě XXX kč. S tím rozdílem, že tady už nic dalšího na zaplacení není a určitě se ani neobjeví. Skvělý film, kterému chybí konec. ()

Sochorisko

Stejně jako snímek Nikdo “kopíroval” sérii John Wick, zde vidím extrémní podobnost se snímkem Na hraně zítřka a proto se nemůžu ubránit srovnání. Tak, jak je Na hraně zítřka jeden z mých nejoblíbenějších snímků 2010+ tak toto mě velice zklamalo, suché kopírování podkladů dříve zmiňované “předlohy” a krom dodatečné zápletky se synem protagonisty se zde nenajde dle mého ani špetka originality. Jo, vlastně je zde trochu Deadpoolovský humor, díky kterému si snímek u mě vysloužil další hvězdičku. Za mě nejlepší moment snímku jsou opakující se autobusové “patálie”. ()

Marius_ss

Taký mix Na hrane zajtrajška a Free Guy, len s nižším rozpočtom. No kvalitatívne sa im dorovná a priznám sa že sa mi to páčilo viac ako spomínaný Free Guy ! Dej, postavy, akcia, zábava - všetko na vysokej úrovni a tá "Indiana Jones" scéna ma dostala. A čo povedať na môjho obľúbenca Mela Gibsona ? Nechápem ako to ten chlap robí, ale čoho sa jeho ruka dotkne (herecky, režisérsky, produkčne atď...) je ako stvorené pre mňa. Zase aby som bol objektívny, tak musím povedať že filmu by sa hodilo aspoň tých 20 minút naviac, aby sa viac vykreslili postavy a...dokončil záver ? Mal som z neho trochu pocit ako pri Počiatku, keď je zvukom ľahko naznačené, že sa asi prebudil do nového dňa... ale, istý si byť nemôžem. Viac takýchto filmov, a menej komiksoviek, poprosím ! ()

Renfield

Když se to drží svého herního konceptu opakujících se misí, v nichž se člověk neustále zlepšuje, protože už ví co kdy čekat, je to vcelku fajn. Roye dokonce občas něco napadne, třeba takový zub, čímž dává opakujícímu se příběhu něco nového a ten se tak neokouká. To platí až do Boss Level, finální fáze, ve které jsem konečně čekal řádný prostor pro Mela Gibsona. Jenže ten se ani tady nekoná, navíc se nekoná ani žádné převratné finále. Místo toho se zase vracíme na začátek, je totiž třeba zachránit rodinu, což vzhledem k předešlému odlehčenému ději působí trochu jako parodie. 55% ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)