Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

1svaty

Frank Grillo ma chůzi Yula Brunera a ksicht nenapravitelného alkoholika, takže tato role mu byla asi psaná na míru. Nikdy jsem nehrál počítačovou hru, možná 5 minut se synem, nepamatuji se. Akčních filmů jsem viděl nespočet. Tohle mi sedlo, Grilla kvůli tomu nemusím, ale žánr ano. Jo, jede to, ale hry hrát nebudu, raději použiji starou, dobrou knihu. Představa, že mě učí Michel Yeoh, je závratná. Umím víc, než bych si pomyslel. ()

JamaicaHadra

Odlehčovák na páteční večer u kterého se i zasmějeme :), ale teď vážně. Příběh o Osirisovy a ISIS je starší snad než lidstvo samo a symbolika, jenž čpí z tohoto novodobého bouráku, co si nehraje na Lambo mezi AAA tytuli je jasná: "Smrt, je jen část cesty" ()

hovnocuc

Takova drsnejsi verze Na Hromnice o den vice a mne se celkem libila. Tyhle casovy smycky me berou, bylo to rychly, bez zbytecnejch kecu a velkejch moudrosti, sviznej primocarej akcni dej, nenatahovana stopaz a i docela vtipny. Dostal jsem to, co jsem chtel. ()

megacik

Namiesto posledných 10 minút, zabitých záverečnými titulkami, mohli vymyslieť inteligentnejší záver. Keď už teda došiel rozpočet, tak stačilo venovať aspoň minútu textovému popisu, ako ten koniec vlastne mysleli, a čo sa stalo s hlavným hrdinom. Dal by som lepšie hodnotenie, pretože sa mi to veľmi páčilo, bavil som sa skvele. Určite si to ešte raz pozriem. Alebo to bola len príprava na pokračovanie.....uvidíme. ()

jethrotull

Vivat ! Konecne Sci-Fi kde svet nezachranuje dement,uplakanek alebo poseroutka,ale normalny chlap co pouziva sediacky rozum. Normalne by som dal 4 hviezdy,ale piatu pridavam za uzasnu muziku kapely Boston- Foreplay/Long Time ktora tam sadla ako rit na serbel. Od prvej minuty ma hudba dostala do nalady a tak som si tuto akcnu sci-fi uzival aj s jej vtipnym humorom dosytosti. Ziadne premudrele a "srdcervuce" vizie a dramaticke momenty,ktore sa tvaria strasne vazne. Ja som bol spokojny,vrele odporucam tym,ktory sa chcu zabavit a uzit si film bez prilisneho mudrovania a hladanie nejakeho posolstva. ()

Jindra_S

Takto má vypadat pocta videohrám - pohodová, na nic většího si nehrající jednohubka, která baví, přestože nemá největší rozpočet. Vtipné, bez okamžitých nelogičností - konečně to vypadá, že si po sobě scénáristé přečetli scénář než šel do natáčení. ()

Cekonek

Nerozumim tomu, reziser a scenarista je ten samy scenarista poslednich Bad Boys, ano tech Bad Boys, ktere stoji za velky a hnedy. Kdo za to muze, reziser nebo scenarista? Proste posledni Bad Boys jsou trapny, suchy a blby. Ale vratme se k Boss Level. Jiste, muze se namitnout, ze tema neustale se opakujiciho dne je jiz vycpele, ale dle meho pohledu je latka pojata velmi zabavne, a o to mi u filmu jde, bavit se. Najde se par logickych preslapu, ale co, vysledek je velmi zabavna podivana, a s ohledem na slaby prisun filmu, zasrany covid, jsem spokojen. Akcni zabava se spoustou vtipnych scen a okamziku. Choreografie nekterych scen, je take napadita, zejmena prestrelka na schodech. Jen mi je vzdy lito neurcitych koncu. ()

ohneta

Zábavné, svěží a časová smyčka. Já to dal na jeden zátah, bez přestávek a 100 minut uběhlo docela překvapivě rychle, protože se tam pořád něco děje :) ()

soulless

Za mě dobrá! Tahkle se představuju akční béčko. Pořádně svižné, zábavné a ten "game mode" tomu hodně sedl. ()

vojacek

Akce, akce a zase akce. SUPER!!! Není to nic hlubokomyslného, ale kdo má rád akci a chce se pobavit, tak je to ideální film. Dal bych plný počet, ale za pro mě neuspokojivý konec strhávám jednu *. . ()

MaxBodycount

Carnahan sa ani nejebal s licenciou a ako vehikel pre neherecký šarm Franka Grilla opráskol Hotline Miami. Nejasné motivácie zľahka načrtnutých ale slušne zahraných vedľajších charakterov /Watts, Gibson/ odštartujú pokus/omyl grind vrcholiaci v záverečnom speedrune, prerušovaný len interakciou s viac, alebo menej dôležitými NPC a You Died load screenom. Premisa opakujúceho sa dňa láka k prirovnaniu s filmami ako Groundhog Day, alebo Edge of Tomorrow, nad týmito však Boss Level vyhráva odzbrojujúcou úprimnosťou, s ktorou dokáže akceptovať a zároveň čo najviac využiť svoj nízky videoherný pôvod. Z akčnej oddychovky sa tak stáva malá udalosť s vysokým replay faktorom, v duchu vykradnutej predlohy potom dúfam v pokračovanie s podtitulom "Quest for Stolen Sweetroll". Moment filmového blaha: Keď to všetko začne zapadať a keď pochopíte, že Boss Level neznamená boss level. ()

McGuffin

Opakování, matka moudrosti, ale také základ vojenského drilu; jen tak půjde zvládnout Boss Level. Porazit padoucha s jeho armádou, co chce kdesi v Americe ovládnout svět, dokáže hlavní hrdina proto, že ho Chris Borey, Eddie Borey a též režírující Joe Carnahan zaklejí do časové smyčky, v níž se postupně naučí všechny protivníkovy triky a jako takhle vycvičený doveda ho nakonec zabije. A zachrání svět, syna a blondýnku, svou bývalku, samozřejmě a hlavně. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

CaptainPixel

Jak už někdo napsal v komentářích, titulní scéna ve filmu jaksi chybí. Jinak je to ovšem parádní akční Groundhog Day Béčko, plné tun laciného CGI, známých tváří tv produkce, videoherních klišé a old school hlášek, které se naštěstí nebere příliš vážně. Nebýt toho neuvěřitelného zpomalení tempa ve 2/3 stopáže, dal bych plný počet. Aneb tohle ani Wilhelm scream z vrtulníku nezachrání. ()

wollfy

Ten parchat co vede zabijáky HYDRY v Marvelu je tu za správňáka. Nějak sem furt čekal kdy se ukáže, že je svině a vono ne. Fakt dobrej film ve stylu Na hraně zítřka, nebo Na hromice o den více, akorát s krveprolítím Tarantinovského styku a souboji ve stylu Johna Wicka. Kdo má rád detaily useklé hlavy přijde si na své. Mihne se zde zestárká kočka z Tygr a Drak a pobaví odkazy na Indiana Jones. Akce, humor, hlášky a hlavně SEGA hry. Prostě zábava. Mel Gibson krásně odpornej a konec tajemnej. ()

Petrval

Béčková akčárna s videoherním námětem a nesoucí se na trendy vlně nekonečných časových smyčkách s né zas tak špatným F. Grillem. Některé části byli vtipné a napadité, ale některé zase dost laciné a zbytečné. Dost tam za mě vázli hlavně dialogy a na konci tam chyběl ten hlavní epický boss. Průměrných 3* ()

RADX1

Opravdu jsem musel dát tomuto kousku plnou hvězdnou palbu? Akce s tak dobrou prčou a na ryze akční film s tak výbornými zvraty? Nebo jsem tu měl mít nějaké žvásty typu klišé s časovou smyčkou? O kterém dnešním filmu se nedá říct, že někdo něco kopíruje, nebo že je to klišé? No a že mám pořád samé otázky? Ono to fakt vadí? ()

JerryPilsen

Už několikrát použitý model s věčným ožíváním.Ale i tak jsme viděli pár originálních momentů a vtipných situací. Pointa taková všelijaká,ale budiž. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)