Alien: Covenant - Meet Walter

Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2017, 3 min

Režie:

Luke Scott

Krátky film predstavujúci najnovší prírastok do rodiny androidov od spoločnosti Weyland-Yutani - Waltera. (Real Tom Hardy)

T2

Spoločnosť Weyland-Yutani a ich výroba syntetika - androida. __Krátkometrážny film je možné vidieť v sekcii bonusov na Blu-ray Alien: Covenant ()

Kothy

Další minifilm, který nás má nalákat na film Vetřelec: Covenant, tentokrát s Michaelem Fassbenderem. ()

Radiq

Pěkně ohudebněno a uděláno, i když výrobu androida bych očekával složitější, než ho přikrýt ubrusem. Jako reklama na fiktivní produkt fajn, ale jako součást covenantího filmu celkem zbytečné. ()

• Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 10. března 2017 během speciálního promítání původního Vetřelce (1979) a hned poté byl zveřejněn na YouTube v rámci virální marketingové kampaně k filmu Vetřelec: Covenant (2017). (griph)
  • Podobná falešná reklama na nový syntetický model Happy Birthday, David byla vyrobena v rámci projektu virální marketingové kampaně filmu Prometheus (2012), která v tomto případě propagovala syntetickou řadu David 8. (griph)