Erin (Nicole Kidman) kdysi pracovala s kolegou Chrisem jako policistka v utajení a jejich snaha odhalit plány losangeleského gangu skončila tragédií. Když se o mnoho let později v jejím životě znovu objeví hlavní boss, musí se vydat na cestu a bojovat s démony, kteří jí zničili život. Dokáže se od nich definitivně osvobodit? (Bontonfilm)

Corpsegrinder

Mně se to líbilo, Nikča v celkem netradiční roli válí a celkově mi to přišlo hezky natočený s využitím těch míň známejch koutů LA. Konec překvapil. Má to i zajímavej krajně industriální soundtrack. ()

kolemjdouc

plný počet je to jen pro Kidman.Nevím jestli se ztotožnila s výkonem podle režiséra ,ale i tak celý film stál na ní.Ještě že měnila paruky aby se oddělila minulost od přítomnosti, jinak by v tom byl řádný zmatek.Ale celkově příběh na mě udělal po dlouhé době, dobrý dojem . ()

petikacka

Pane Bože zač nás trestáš tímto filmem???? NUDAAAA od začátku do konce...Střih naprosto příšerný, totální galimatyáš... Tady prostě nefunguje naprosto nic...Nicol může být ráda, že je k nepoznání, aspoň se nemusí moc stydět, protože její výkon - tedy taky nic moc...Dávám s přimhouřením obou očí slabou 2... ()

Hapretor

Dost "slušně" ponurý a depkoidní thriller ... kde sem fakt zíral až do konce a čekal dost napnutě, jak to vlastně skončí ... Hlavně zásluhou Kidmanky - to byla role jak něco - zahrála to s grácií - konec pak ještě vše umocnil - prostě depka ... ()

BOURQUE

Aj z N. Kidman sa snažili „spraviť svojráznu policajnú hrdinku“. Ja viem, to je silný výraz. Vytvorená atmosféra pre príbeh je aj viac-menej v poriadku, ale ten samotný príbeh nie je šikovne využitý pre filmové účely. Časovanie preskakovania medzi minulosťou a súčasnosťou nie je zlá, ale mohla byť aj lepšia. Veľmi pomalé tempo na 2 hodiny. N. Kidman kvôli filmovej roli ešte ani raz nevypadala tak zle. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

MickeyStuma

Policistka jako šupák, kterou neustále dohání minulost a pronásleduje současnost. Policistka, která se ve svém vlastním zájmu nebojí ani porušit zákony. Neúměrně pije, sotva spí, žádá o odpuštění svého bývalého přítele a její 16ti letá problémová dcera je od nich zcela odcizená. Ale jako policajtka je setsakramentsky dobrá. Takovéto náměty bývaly prioritou spíše pro mužské typy, ale co si budeme povídat, genderová rovnost je prostě genderová rovnost, tak proč by se něco takového nemohlo týkat i žen. Snímek tedy v jádru věci nepřináší vůbec nic, co by jsme ještě neznali. Nikole Kidman je ve své roli téměř k nepoznání. Není ta její ošklivost až moc agresivní? Ale je vidět, že si něco takového zahrála s chutí, čímž je její herecký výkon naprosto uvěřitelný. Tento chladnokrevný thriller, plný noční můry agonie, lítosti a odplaty, sice je ve svém smyslu předvídatelný, ale tak, jak je to natočeno, stále účinný. I když je fakt, že určité scény spíše vytvářejí něco jako parodii na právě klasické mužské archetypy starších policejních filmů. Snímek hodně temný, v jádru věci dráždivý, vizuálně podmanivý a jako thriller prostě dobrý. ()

misbos

Nikdy se nevrátí pohádka mládí - aneb - každej bych chtěl napravovat svoje kopance, když zubatá bere za kliku. Tak já nevim, no, úplně thebilní to nebylo, ale zase žádná sláva. Slabý tři... meh... ()

Kingjiri

Ponurá atmosféra je ze začátku docela fajn, jenže po chvíli začnou častý dlouhý záběry na ztrápenej obličej Nicole Kidman dost nudit a tempo vyprávění se s blížícím se koncem spíš zpomaluje než zrychluje. Postupem času jsem se nudil natolik, že mi vlastně bylo uplně jedno, jak film skončí, ale hlavní pro mě bylo, aby už skončil. Takovej diváckej nezájem je asi uplně to nejhorší, co se může tvůrcům stát. Škoda, s výrazně kratší stopáží, svižnějšim tempem vyprávění bez pokusů o art a větší porcí akce (banka nebyla vůbec špatná) mohla vzniknout hodně zajímavá žánrovka se skvělou Nicole Kidman, která v takhle pojatym bijáku nemá moc co hrát. ()

DAPDO

To je tak strašně utahaný, že to snad natáčeli v Utahu. Filmu nepomohlo ani přeskakování z minulosti do současnosti. A linka s neposlušnou dcerou úplně zbytečná. Kidman je tak dobře namaskovaná, že spíš uvěříte, že si není schopná ostříhat nehty na nohách, než že je nějáká ničitelka. I když udělat rukou do minuty bembelína odkázanýho na lůžko ji šlo dobře. 40%. ()

Hpatrik

Ani strhující revenge movie a ani zajímavá detektivka. Nicole je výborná, dynamická hudba a snaha o artový vizuál je fajn, ale jinak je to takový nezáživný mišmaš s mírně řečeno neuspokojivým koncem/twistem. Velmi slabá trojka. ()

mira.l

Teda to ale byla zmatená ptákovina... Vážně to bylo správně sestříhané?? Na Kidman se navíc nedalo koukat. Pro komentář č. 888 jsem si moh vybrat něco hezčího. ()

rublik05

Extrémně nudná kriminálka, s extrémně ošklivou Nicole Kidman, která nápadně připomíná chodící zombie. Chápu, že zadání asi znělo vypadat jak po 15 letech intenzivního chlastání, ale co je moc, to je moc. Z této vizáže se budu opravdu hodně dlouho vzpamatovávat. Samotný film má však jeden velký problém, a sice že od začátku je to jen jedna velká nuda. Děj má slabý tah na bránu, pomalý spád, minimum zvratů či překvapení. Akčních scén je zde také poskrovnu. I když Nicole Kidman hraje perfektně, přesto díky prázdnému příběhu vychází její snaha trochu vniveč. V některých momentech se sice povede nějaká ta thrillerová atmosféra nebo silné emoce, nicméně jako celek Ničitelka prostě neobstojí. 3/10. ()

GameboyNES

Bingóóó, bába Tutovka se vrátila. a hraje ji Unikolka Kidmenová. Nejspíš ji asi už ani nemusely maskovat, stačilo se ráno neučesat a nenačmárat na držku obličej. Jinak film nudnej, nezáživnej a dá se říct že hned od začátku prokouknutelná zápletka. Netuším proč dávám 1. hvězdu, je to spíš na odpad. ()

Clark_Kent

Snímek hodně temný, v jádru věci dráždivý, vizuálně podmanivý a jako thriller prostě dobře koukatelný. Nicole Kidman překvapuje. ()