Rytmická sekce

Joan Sobel

Scénografie:

Tom Conroy
  • Hollohlaway

Očividně neáčková produkce s áčkovými herci a vysloveně céčkovým scénářem. Zápletka je sice jednoduchá, ale v průběhu děje to stejně nedává kolikrát smysl. Úvodní rádoby vycvik je těžce neuvěřitelný a přeměna v cvičeného zabijáka, která v podobných filmech bývá i tak urychleně odbavená, tady šla vysloveně turbotempem. Blake Lively mám docela rád a její fyzické hraní se tady celkem hodí, ale jinak to nešlo ani cestou zábavného béčka, ani rafinovaně vystavěného thrilleru, ani civilnější verzí Brutální Nikity. Trochu to dotáhnout a mohlo to být solidní, nevím v čem byl problém, ale skoro to člověka nezaujme.(13.4.2020)

• bourec

Blake je jedna z těch hereček, na kterejch můžu oči nechat.Pomsta ve filmu je něco, co mě dokáže přilákat,a když je dílo dobře natočeno, tak i uzemnit.Ale Morano chtěl trochu uhnout do strany,nechtěl to natočit úplně klasicky, a nepovedlo se to.Bezbarvá nuda,kdy z totální trosky na fetu se stane pomstychtivej vrah.Problém je v tom, že je tady roztřesená kamera, akce je špatná, blbě nasnímaná, a je jí málo.Slabej odvar.40%.(8.6.2020)

• majo0007

Tieto ženské revenge komédie (z poslednej doby napr. Peppermint, A Vigilante, Revenge), kde nám chcú MILF dokázať, že aj oni majú gule, ma vždycky dokážu rozosmiať. A táto je obzvlášť vtipná.(16.4.2020)

• verbal

To si takhle pičinka na chvíli odskočí od dlouholetého závodního kurvení se a fetování, podstoupí čtyřměsíční intenzivní kurz špiónství, přičemž už po měsíci bez zadýchání v mínus pěti přeplave Loch Ness a po těch dalších třech je z ní totální padesátikilový zabiják od plotny, schopný krkolomně nafiletovat jakoukoliv veletupou džihádástickou buňku. Prostě výjimečně hnusná Blejk v přiblblém, nudném a škaredě natočeném šestákovém kroutihlavu o peklotyčně iritující a půl filmu otravně truchlící pomstychtivé vyfetlé štětce od Navy Fowls.(8.4.2020)

• grizly007

Já bych film pojmenoval spíše Agent Šikula. Blejk přišla o rodinu při teroristickém útoku v letadle, ten jde zde v rámci úspor pouze odvyprávěn a doplněn opakujícím se flashbackem mamky v kuchyni. Blake jde na to stylem totální sebedestrukce, fetuje a živí se jako štětka. Po 3 letech od tragédie jí jeden z klientů navede na stopu bývalého agenta, který se originálně schovává kdesi v Hobitíně. Sjetá Blejk ho navštíví a on z ní za 4 měsíce udělá pravého zabijáka který se vydá po stopách zosnovatelů útoku, nebo si to tedy alespoň žiďák myslel, jelikož to co naše zbrusu nová agentka předvádí je kandidát na komedii roku. První akce a kdy je k ní obět otočená zády a sedí na křesle je tak málem její poslední, naštěstí to nakonec zvládne. Druhé nasazení zase dojebe. Třetí akce jí zavede přímo do autobusu s hledaným teroristou a i přesto, že mu míří z 2cm pistolí do zad , je opět odzbrojena a vyvázne v podstatě jen náhodou. V podobném duchu to pokračuje , ale nebojte tvůrci si pro nás připravili ještě jednu nálož smíchu. V poslední scéně kdy je po všem odchází Blake ulicí a můžu vám říct takhle směšnej bad ass odchod to jinde neuvidíte, Blake se tváří jak když vystřílela půlku planety a vše bylo lážo plážo. Ale jako jo, zasmál jsem se, ovšem to asi nebyl záměr tohoto "thrilleru". Jo a pokud děláte tu chybu, že si čtete komenty před tím, než si filmn pustíte, tak ted už víte, že to dělat nemáte :))) Jestli se vám Blake líbí jako ženská, tak zde své oči moc nepotěšíte protože většinu filmu zde pobíhá s vizáží zpěváka Roberta Smitha ze skupiny The Cure.(9.5.2020)

• - Blake Lively si při natáčení poranila ruku a musela podstoupit dvě operace. Kvůli tomu se muselo natáčení přerušit na téměř půl roku. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (BMW12)