Reklama

Reklama

Rytmická sekce

  • Velká Británie The Rhythm Section (více)
Trailer 1

Stephanie Patricková (Blake Livelyová) je obyčejná žena, která se ocitne na cestě k sebedestrukci poté, co její rodina tragicky zahyne při letecké havárii. Život jí změní zjištění, že celou nehodu někdo zavinil záměrně. Stephanie se vrhne vstříc temnému a složitému světu, aby se pomstila viníkům a dosáhla kýženého vykoupení. Ve snímku Rytmická sekce, který natočil režisér Reed Morano (Příběh služebnice) podle stejnojmenné knižní předlohy spisovatele Marka Burnella, se v hlavních rolích představují také Jude Law a Sterling K. Brown. (HBO Europe)

(více)

Videa (13)

Trailer 1

Recenze (98)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ono se to snaží o reálnost a proto holce ty akce moc nevychází, poněvadž to že se pokočkuju jednou s Jude Lawem ještě neznamená že jsem zabiják, že ? No, ale ke konci hop a je to drsoňka, jenže to zase nemusí už moc reálně, ale pravda zase to nenudí, protože to působí filmově, když to působilo reálně, tak to nudilo. No film se točil trošku v bludným kruhu, ale dal se. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

To si takhle pičinka na chvíli odskočí od dlouholetého závodního kurvení se a fetování, podstoupí čtyřměsíční intenzivní kurz špiónství, přičemž už po měsíci bez zadýchání v mínus pěti přeplave Loch Ness a po těch dalších třech je z ní totální padesátikilový zabiják od plotny, schopný krkolomně nafiletovat jakoukoliv veletupou džihádástickou buňku. Prostě výjimečně hnusná Blejk v přiblblém, nudném a škaredě natočeném šestákovém kroutihlavu o peklotyčně iritující a půl filmu otravně truchlící pomstychtivé vyfetlé štětce od Navy Fowls. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Blake Lively je kvalitná herečka, hoci pred pár rokmi by som niečo také nepovedal. Potom som ale videl Navždy mladú a po Smrtiacom prílive (fakt vynikajúcej záležitosti, ktorá bude podľa mňa raz hodnotená ako jedna z jej najlepších rolí), som bol zvedavý, v čom si zahrá najbližšie. Po miernej odbočke v podobe zvláštnej, ale nie nevydarenej Nebezpečnej láskavosti, si na moje potešenie opäť vybrala fyzickú rolu. Nie akčnú. Fyzickú. To je trochu iné. The Rhythm Section (bože to je názov) vyzeralo z trailerov atraktívne: super muzika, skvelí herci, plno zdanlivo dobrej akcie, autenticky vťahujúca atmosféra. Bohužiaľ, výsledok je miestami až neskutočným spôsobom ako keby... nedorobený? Vizuálne matný (až škaredý a lacný), Jude Law je tu 15 minút, akcie je prekvapivo málo (a nestojí za reč s čestnou výnimkou dvojminútovej autonaháňačky na jeden záber) a scenár je v lepšom prípade zlý (!). Ústrednej postave som to absolútne neveril. Pochopil som to správne, že drogovo závislá prostitútka sa premenila na akčnú hrdinku vďaka tomu, že ju raz v kuchyni zbil jej tréner, potom ju chvíľu učil strieľať a nakoniec ju s autom vytlačil z cesty? Čo malo znamenať to, že nevie plávať, no naštve sa a prepláva na kompletku mrazivo studené jazero? To som naozaj nevedel, že je také extrémne jednoduché naučiť sa plávať. Chápem, že tým tvorcovia chceli povedať, že je silná a keď sa raz do niečoho zahryzne, tak sa toho už nepustí. Lenže opäť narážame na to, že je to drogová troska, takže sa jej silnej vôli proste nedá veriť. Čo ma mrzelo asi najviac, Blake je tu zmenená na nepoznanie. Skrátka, ak vyzeráte ako Blake Lively a zrazu sa objavíte s takýmto imidžom, minimálne jeden divák na svete pre to pochopenie mať nebude. Ten divák som ja. Je to celé veľká škoda, lebo Blake Lively by na svojho vlastného Johna Wicka bez debaty mala. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Já jsem spokojený. Rhytm Section je slušný Female Revenge Thriller, který sice nepřináší do žánru nic nového a lehce vykrádá podobnější kusy, tak i přesto se jedná o slušnou zábavu s parádní Blake Lively, slušnou akcí, intenzivním finále a zajímavým zvratem. Blake Lively příjde o svou rodinu po teroristickém útoku a rozhodne se pachatele vyhledat a sama zneškodnit a v tom ji pomůže Jude Law, který ji hezky vytrénuje. Vzhledem k tomu, že film nemá příliš příznivé recenze, zřejmě jen kvůlli tomu, že film je tak trochu zbytečný, ale samostatně se jedná o víc než koukatelný film. Příznivci žánru by vyloženě litovat neměli. Příběh***, Akce****, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6.5/10. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $50miliónovTržby USA $5,437,971Tržby Celosvetovo $5,989,583▐ Prerod ošuntelej dievky, ktorá padala len na hlbšie a hlbšie dno na brilantnú likvidátorku, no dobre. Podobné námety sa v poslednej dobe len tak chrlia (Anna, Red Sparrow, Atomic Blonde) ako na bežiacom páse. (Kedysi nám stačila Brutálna Nikita) Bavilo to aj v tomto skôr komornejšom móde, kde sa hrá viac na city cez nejakú tu dramatizáciu. A Blake Lively sa ukazuje ako čoraz schopnejšia herečka, nie len vsadenie na peknú tváričku. /60%/ ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

  • Blake Lively si při natáčení poranila ruku a musela podstoupit dvě operace. Kvůli tomu se muselo natáčení přerušit na téměř půl roku. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (BMW12)

Reklama

Reklama