El Camino Christmas

Komedie

USA, 2017, 89 min

// Jak zabít hodinu a půl života ve společnosti pár sympatických herců a Jessicy Alby? Tak třeba tímhle skrz naskrz průhledným scenáristickým cvičením, které neurazí, ale rozhodně ani nijak zvlášť nepotěší. 5/10 (ale uberte, pokud už jste předtím znali Michelle Mylett).(26.12.2017)

• kaylin

Myslel jsem si, že by to mohla být docela fajn komedie, taková nezávislá, ale s několika docela dobrými a zajímavými herci. Ukázalo se, že to není komedie ani trochu a není tu nic, čemu by se měl člověk mát. Jediný, kdo tu roli zvládá nějak se ctí, je Tim Allen, který prost dovede i z tohohle udělat něco snesitelného.(5.2.2018)

Vánoční příběh, ve kterém není Santa Claus ani tradiční sváteční atmosféra, nýbrž pouze parta zoufalců v pouštním městečku. Opravdu se tedy nejedná o klasický Vánoční snímek, což filmu hraje do karet a tuto polohu umně prodává divákům. Celkem sympatické postavy se snaží přežít tragické svátky, během kterých zažijí spoustu netradičních chvil, které sice nejsou třeskutě vtipné a silných vtipů je ve filmu celkově málo, ale po celou dobu má El Camino Christmas nepopsatelně chytlavou atmosféru, která vás u filmu drží i přesto, že se nekoukáte na nic extra a zajišťuje zajímavý zážitek, kterého nebudete litovat.(6.3.2018)

70 %(25.12.2018)