Websterovi - Série 1

Animovaný / Rodinný
Slovensko, 2017

Epizody(6)

Jean_Calid

Seriál je určený zejména menším dětem a mé čtyřleté dcerce se to líbí. I já musím uznat, že je to od Slováků sympatický počin, pěkná grafika, veselé a milé příběhy. Proto má seriál ode mne tak vysoké hodnocení. Jinak, při čtení jednoho z komentářů jsem se podivil, že někdo chválí to, že na Netflixu to nabízí se slovenským dabingem. Ono, proč by to tam nebylo ve slovenštině, když je to slovenská pohádka :) ()

Jaro.Krafcik

Na Slovenskú tvorbu celkom v pohode. Šesť dielov postačí k zabitiu času. Ale celkovo, seriál je skôr pre menších divákov, aj keď je tu desivejší vzhľad hlavných postáv. Jeden z jediných seriálov na netflixe, ktorý ponúka aj slovenský dabing. 3* ()

Melios

Úvodná hodina zverejneného materiálu sa zdá byť viac než, len obstojnou rozprávkou pre malé deti. Nepoznám veľa plne 3D renderovaných animákov v Slovenskej produkcii a ani sa nesťažujem. Nemusím tento typ animácie, preferujem skôr tradičné postupy. Richard Stanke ako dedko a babka Websterovci rozhodne, podobne ako aj zbytok castingu, príjemne prekvapil a pobavil. Celkovo mám z tohoto projektu veľmi dobrý pocit. Je mi určite jasné, že to nemusí deťom sadnúť dvakrát tak dobre, ako sa môže zdať, pretože pavúkov má rád, len málokto, no to, čo sa skrýva za ich zovňajškom si určite zaslúži pozornosť. V podstate sa jedná o Addams Family so štylistikou herného štúdia Amanita Design. Viac spokojnejší byť ani nemôžem. Som preto zvedavý, čo si pani autorka pripravila pre druhú sezónu... ()

Trevor

Grafika je na veľmi dobrej úrovni, oceniť treba aj to že sa seriál snaží aj o trochu hlbší odkaz a snaží sa deťom čo to vysvetliť a naznačiť. V porovnaní s množstvom trápnych animovaných seriálov, ktoré ponuka Netflix si toto zaslúži obdiv, avšak predsa len animované seriály už hodnotím trochu inak a ide predovšetkým o to, ako zapôsobia na tých najmenších divákov. ()