Re loca

Re sacada

(pracovní název)

Komedie

Argentina / Uruguay, 2018, 94 min

Film s úžasnou zábavou u které se určitě nudit nebudete. Perfektní zpracování i provedení a mnohem lepší než původní originál. Herecky výkon Natalie byl v tomto filmu naprosto skvělý. Těch legračních scén by mohlo být ve filmu víc i když legrace je tam docela dost. Závěr filmu byl skvěle provedeny tak jako celý film. Ostatní role byly taky celkem v pohodě a i dobře zvládnuté. Já jsem s filmem naprosto spokojen, perfektní humor který rozhodně pobaví.(26.12.2018)

Parádna komédia, ktorá prekvapila. Napriek tomu, že tam hrá Natalia Oreiro, to nie je žiadna telenovela, ale solídny príbeh plný nových emancipovaných myšlienok. Za 4*(11.1.2019)

• - K ústřední písní filmu (Me Vuelvo Cada Día Más Loca) byl 5. července 2018 vydán na serveru Youtube hudební videoklip, kde je  kromě zpěvačky také k vidění několik scén z filmu. Píseň vyšla také jako singl a byla dostupná na digitálních platformách (iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Youtube). (Cvalek)

• - Natalia Oreiro a Diego Peretti si už spolu zahrali už v Rany z lásky (od r. 2006), Botines (od r. 2005), Musica en espera (2009) a Wakolda (2013). Jedná sa tak o ich piatu spoluprácu. (matthew.17)

• - V první promítací den filmu, ve čtvrtek 5. července 2018, v uruguayských kinech film ve 44 sálech vidělo 4 073 uruguayských diváků, což film umístilo na třetí příčku návštěvnosti místních kin, ale na první místo v rámci novinek. Po prvním týdnu promítání filmu v uruguayských kinech si film udržel třetí příčku návštěvnosti kin, když film vidělo v 51 sálech celkem 35 559 diváků. Uruguayské kritiky na film byly velice kladné. (Cvalek)