poster

Re loca

 • anglický

  Super Crazy

 • Argentina

  Re sacada

  (pracovní název)

Komedie

Argentina / Uruguay, 2018, 94 min

 • Cvalek
  *****

  Film s úžasnou zábavou u které se určitě nudit nebudete. Perfektní zpracování i provedení a mnohem lepší než původní originál. Herecky výkon Natalie byl v tomto filmu naprosto skvělý. Těch legračních scén by mohlo být ve filmu víc i když legrace je tam docela dost. Závěr filmu byl skvěle provedeny tak jako celý film. Ostatní role byly taky celkem v pohodě a i dobře zvládnuté. Já jsem s filmem naprosto spokojen, perfektní humor který rozhodně pobaví.(26.12.2018)

 • hazdrova
  ****

  Parádna komédia, ktorá prekvapila. Napriek tomu, že tam hrá Natalia Oreiro, to nie je žiadna telenovela, ale solídny príbeh plný nových emancipovaných myšlienok. Za 4*(11.1.2019)

 • - K ústřední písní filmu (Me Vuelvo Cada Día Más Loca) byl 5. července 2018 vydán na serveru Youtube hudební videoklip, kde je  kromě zpěvačky také k vidění několik scén z filmu. Píseň vyšla také jako singl a byla dostupná na digitálních platformách (iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Youtube). (Cvalek)

 • - Natalia Oreiro a Diego Peretti si už spolu zahrali už v Rany z lásky (od r. 2006), Botines (od r. 2005), Musica en espera (2009) a Wakolda (2013). Jedná sa tak o ich piatu spoluprácu. (matthew.17)

 • - V první promítací den filmu, ve čtvrtek 5. července 2018, v uruguayských kinech film ve 44 sálech vidělo 4 073 uruguayských diváků, což film umístilo na třetí příčku návštěvnosti místních kin, ale na první místo v rámci novinek. Po prvním týdnu promítání filmu v uruguayských kinech si film udržel třetí příčku návštěvnosti kin, když film vidělo v 51 sálech celkem 35 559 diváků. Uruguayské kritiky na film byly velice kladné. (Cvalek)