Mě už prostě ze zásady připadá chlapík, co se při každé příležitosti k nasrání proměňuje v obří zelenou gorilu, ohromně legrační. Není se proto co divit, že z marvelácké party výstředníků jde o mého nejneoblíbenějšího "hera". Ang Lee se sice pokusil být se svou adaptací hodně svérázný (díky mu za to), takže nesporné kvality jeho Hulk jistě má a dokázal tak zaujmout i takového nezelináře jako jsem já. Je kladen velký důraz na psychologii, akce je natočena velmi zvláštním způsobem, který kombinuje střídmost s velkorysostí, střih a kompozice záběrů je podřízena logice jednotlivých komiksových okének. Originální, že? Jenže i přesto se u mě Hulk zařadil do nešťastné skupiny filmů, které ne a ne přesvědčit o nějaké té trvalejší hodnotě. Na vině není nic jiného než zbytečná rozkolísanost ve vyprávění, která jde ruku v ruce s nechtěnou komičností a protivností (jo, ta toho pohřbila kvantum). Pořád to ale není tak hrozné, abych ze sebe serval oblečení, rozmlátil televizi na maděru a zezelenal jako salátová okurka._____Tak si říkám, že ten Hulk má docela vkus, protože ty jeho trenýrky (po roztáhnutí boxerky) mu jdou parádně k barvě kůže._____Ještě štěstí, že doktor Banner nenosí slipy, nebo hůř... neholduje spodnímu prádlu. :)(14.1.2008)

Psychologické drama bych od comicsu opravdu nečekala. Hulk je velká podivnost a pro mě velké zklamání. Je to spíše takový experimentální film, který dle mého moc pohromadě nedrží. Stopáž je nesnesitelně dlouhá, zvláště když první náznak akce přijde až v polovině filmu. Upřímně nevím, co si vlastně o filmu myslet. Ang Lee natočil svéráznou (a tak trochu nudnou) comicsovou adaptaci, kde používá po celou dobu různé prolínání obrazů a paralelně se odehrávající děj v několika rámečcích. Bohužel to moc nefunguje, vyprávění působí nepřehledně a to se raději ani nezmiňuji o mnohých pasážích plných těch nejotřelejších klišé.(11.6.2003)

Soundtrack Danny Elfman: 1. Main Title ,2. Prolouge ,3. Betty's Dream ,4. Bruce's Memories ,5. Captured ,6. Dad's Visit ,7. Hulk Out! ,8. Father Knows Best ,9. ...Making Me Angry ,10. Gentle Giant ,11. Hounds Of Hell ,12. The Truth Revealed ,13. Hulk's Freedom ,14. A Man Again ,15. The Lake Battle ,16. The Aftermath ,17. The Phone Call ,18. End Credits ,19. Set Me Free ,(27.5.2011)

Tak tohle bylo zvláštní. Ang Lee odvedl práci za kterou mu bude rozhodně půlka publika tleskat a druhá ho nepochopí a nejraději by ihned dostala zpátky své vstupné. Kde je zakopán problém? V přístupu. Ang Lee vytvořil psychologický výzkum na téma Komiksový hrdina a jeho problémy. Celá stylizace se blíží komiksu úplně jinak než ostatní komiksové filmy. Tim Burton vytvořil svou atmosféru Gothamu, ale Ang Lee zašel na hranici vizuální podoby papíru na kterém je nakreslen komiks, když různé obrazy jsou v okýnkách rozházeny po obrazovce a plynou současně. Dodává tím filmu opravdu netradiční nádech umocňující divákův pocit, že si pročítá stránky komiksu. Eric Bana je dokonalým Hulkem ve všech ohledech a krásná Jennifer Connelly je prostě úžasná. Nick Nolte se jako záporák a otec Hulka, který může za jeho druhé zelené já, rozhodně nemá za co stydět. Bohužel film trochu dojíždí na tempo, které je neustálým psychologickým posunem hlavní postavy bržděn a na akční scény se dostane jen v několika případech(ale stojí to za to). Pokud nechcete příliš akční film, který sází na psychologii a promyšlenou konstrukci rozhodně je Hulk dobrá volba, ale pokud máte akční choutky tak se vaše srdce nedočká naplnění.(29.4.2007)

Od Anga Leeho iste každý čakal viac ,výsledok je dosť neuspokojivý a veľký podiel na tom má aj Leeho experimentovanie s delením obrazu , ktoré mi tam vôbec nesedelo .Herecké obsadenie je samo o sebe výborné , napriek tomu chémia medzi hlavnými predstaviťeľmi veľmi nefunguje.A to najdôležitejšie-na Hulka to bolo málo akčné.60%.(18.2.2010)

• - Předtím, než Hulk (Eric Bana) bojuje se psi, než na něj zaútočí vezme doktorku Rossovou (Jennifer Conelly) a strčí ji do auta. Při jeho velikosti prstů by však otevřít dveře auta mělo být přinejmenším problematické. (Thommy91)

• - Hulk je typický svou zelenou barvou. Málokdo však ví, že zelený se stal jen kvůli chybě v tiskárně, která se však majiteli Marvelu Stan Leeovi líbila natolik, že mu zelenou barvu ponechal. Původní šedá barva měla znázorňovat to, že nepatří do žádné etnické skupiny. [Zdroj: G.cz] (Bioscop)

• - Sám režisér Ang Lee stál jako předloha pro pohyby Hulka. (HellFire)