Mladá stand-up komička Nina má velmi slušně rozjetou kariéru. Její vystoupení jsou žádaná, a tak se zdá, že ji čeká zářná budoucnost. Jenže nakolik má Nina úspěchy v kariéře, natolik má rozvrácený svůj vlastní osobní život. Po každém vystoupení zvrací, stres zahání litry alkoholu a absenci skutečného vztahu nahrazuje množstvím náhodného sexu na jednu noc. Výjimkou je její podivný vztah s trochu stálejším ženatým milencem, násilnickým policistou, kterému nedělá problém Ninu sem tam zbít. Aby z tohoto frustrujícího prostředí Nina unikla, podala si přihlášku do comedy-klubu v Los Angeles. Odletí tam a nastěhuje se ke své kamarádce Lake, lesbičce, která neustále řeší problémy druhých. Nina v LA nečeká jenom na výsledek konkurzu, ale vystupuje v místních klubech. V jednom z barů narazí na Rafea. Rafe není komikem a Nina se k němu zprvu chová dost nepřátelsky. Klidný a distingovaný Rafe se jí ale líbí čím dál víc. Jenže ani v novém vztahu se není schopna zbavit svého drsného image moderní sarkastické ženy. Její maska vztah, o který hodně stojí, pochopitelně ničí. Pak se Nina dozví, že uspěla v konkurzu, a zjišťuje, že její soupeřky se k ní chovají odtažitě a úspěch jí přejí jen na oko… (TV Nova)

sochoking

Romantika s drsným a nečakaným dramatickým zvratom plus (a hlavne) s namakaným hereckým predstavením a geniálnym scenárom. ()

silentname

Mám z "All About Nina" trošku zmiešané pocity. Aj keď to Mary Elizabeth Winstead dala veľmi dobre a pôsobila prirodzene, humor je niečo čo buď zaujme alebo nie. A niektoré jej fóry mi prišli vtipné, ale nie také, že by som sa na nich nejako vysoko rehotal. Najviac sa mi asi páčila jej imitácia Shakiry. To bolo ozaj vtipné. Ale ako celok je pre mňa humor viac okey než niečím výnimočný. Ale na druhú stranu si hovorím, že o životných problémoch hovorila úprimne. Alebo aspoň v rámci svojich možností, nakoľko si chráni veľmi ťažké tajomstvo. A nakoľko by to bol spoiler, tak o tom viac hovoriť nebudem. Film je podľa mňa dosť dobre napísaný, je to správna miera tvrdosti, správna miera bolesti a správna miera komédie. Moja obľúbená postava tu bude asi Lake. Je divná, no súčasne si hovorím, že má dobré srdce a urobila by pre Ninu asi všetko. A chce jej pomôcť nájsť seba samú a pravda ju oslobodí. Pôsobí na mňa trošku hippie, ale funguje to dobre. Neviem či je to film, ktorý by som dokázal odporúčať každému, no pre mňa to bolo fajn strávených 97 minút a mal som pocit, že film určite mal čo ponúknuť. Časť na javisku, kde sa dozvieme pravdu o Nine je podľa mňa veľmi dobre zvládnutá. Celkovo je to okey s dobrými momentkami a podľa toho vychádza aj moje hodnotenie. Hodnotenie: B- ()

Marze

Je to od Mary Elizabeth Winstead živý výkon. Slečna Nina je nudná, má jen malý talent a jednosměrné myšlení jak kůň s klapkami na očích. Je obklopena toxickým prostředím. Samozřejmě jako už v každém americkém filmu se musí zamilovat do dosti nechutného černošského típka. Postavy se mi tedy nezdají reálné. Vtipy o menstruaci nic moc , ale stand up mám velmi rád. ()

Arsenal83 odpad!

Niekto by mohol povedať, že takáto komička nemá šancu, ale doba sa zmenila. Práve takým vulgárnym ženám sa práve v tejto branži „stad-upu“ veľmi darí a liberálna kaviareň stádovito tlieska. Prejav hlavnej postavy tohto filmu mi prišiel presne tak odporný ako u našich „humoristiek“ typu Schrameková či Salátová. Sama vulgárnosť, ktorá nielen že je absolútne nevhodná počuť z úst ženy, ale rovnako tak si takáto žena už veľmi nemôže hovoriť že dáma a nech pri svojom feministickom brojení neočakáva, že jej muž galantne otvorí dvere alebo dokonca zaplatí večeru. Na to nech zabudne. Rozprávaš jak baník, nosíš nohavice a sako, tak plať! Väčšinu času sa tento film naozaj nedal počúvať. Samé klátiť, pretiahnuť, vyšukať, mušlička. Podľa mňa by sa mala hanbiť aj žena, ktorá to dabovala. Otras. Samozrejmou pointou je: za všetko môžu muži. Teda nie za všetko. Len za všetko zlé. ()

Johnny.ARN odpad!

Tretí stand-up comedy film a zase číra zloba. Ja sa len pýtam, prečo tieto filmy nefungujú? Prečo namiesto vtipného obsahu sa to furt zmení na kokotskú drámu? Ale na druhej strane, prvý film, kde sa Common usmial a nikoho nezabil. Všetci máme problémy, všetci sa s tým nejak musíme vysporiadať, prečo o tom točiť filmy? Chcel som dať jednu za Mary a jej herectvo, lebo len kvôli nej som to dopozeral, ale nedám. Radšej ju pochválim tu, lebo celkový feeling z filmu je na ODPAD! ()

mira.l

Mary Elizabeth Winstead předvedla asi solidní výkon, ale celkově tohle vykecávání se z depky (nebo čeho vlastně?) naprostýma blbostma šlo nějak mimo mě. ()

PlysovyMacko

Film o komičke,  ktorý nie je moc vtipný. Nina sa snaží presadiť v stand-upe, ma novu známosť a rieši svoju promiskuitu. Na konci sa nečakane dozvieme prečo. Zdalo sa mi, že Nina sa nikam neposunula. Mary je výborná aj keď sa aspoň päť krát pogrcá. ()

TonyHawk94

Čakal som na to, či to príde, a čo vôbec... a ono to naozaj prišlo. A bolo to drsné, nepekné, úprimné a tiež, skvelá Mary Elizabeth-Winstead zahrala životnú rolu (za scénu s "úprimným stand-up-om" by si zaslúžila Oscara, aj keď viem - toto neni oscarový film, no aj tak. Skvelo jej sekunduje aj Common, ktorého postava "dobrého muža" (pozorného, vtipného, inteligentného, konverzujúceho, ne-trápneho, atď...) dodáva filmu nutnú (a správne nastavenú) romantickú líniu. Ich chémia vynikajúca (!!). Vo finále toto pozretie neľutujem. Možno menej tradičný film (by ste ho čakali skôr na Sundance, žejo? ;o)), ktorý ale má brutálne originálny námet s trafenou stand-up-istkou s neľahkou minulosťou, ktorú by ste za to, aká je, prinajmenšom preplieskali, nech sa už spamätá. No na druhej strane, nedá sa neprejaviť s ňou súcit, a nefandiť jej - obzvlášť po vypočutí si jej príbehu. ()

a0001 odpad!

Milujem stand up, ale ona je asi taká stendapička, ako ja raketový inžinier. Jej osobný život je maximálne nezaujímavý. Takže máme tu príbeh ženy, ktorá nevie zaujať vo filme humorom a jej príbeh je nudný, bez emócií, bez čohokoľvek čo by udržalo moju pozornosť do konca.. Nie je možnosť hodnotiť inak. ()

PTuranyi

Nina je fajn ženská a chce sa živiť stand upom ale má nejaký problém s mužmi a so sexom, lebo toto je jej téma a hovorí o nej celkom bez obalu. Ide kvôli tomu do L.A. a tam stretne toho pravého. Klimaxom je vystúpenie, na ktorom vykričí svoj problém o tom, že ju v detstve znásilňoval otec. Nakoniec prichádza katarzia a nádej. Pripomína mi to Srdcu nerozkážeš len trocha menej romantiky, viac sexu a menej zábavy. Skôr by som stavil na dramatický moment ale aj tu sa v deji vyskytujú nezrovnalosti. Nina svojmu novému frajerovi Rafovi tvrdí, že sa ešte s nikým nevyspala 2 krát, ale žene týpka čo ju bil tvrdila že to s ním nemôže prestať robiť. S tým policajtom čo ju bil to vyzeralo na dlhší vzťah čo je pre znásilňovanú ženu dosť nepravdepodobné. 70% ()

McGuffin

All About Nina vypráví samotná třiatřicetiletá Nina, takže se o ní nedozvíme všechno, ale jen to, co od přestěhování z New Yorku do Los Angeles filmovému publiku řekne. A řekne toho dost, neb se svou onewoman show řečmi pro publikum živí, aby z nich kdekdo pochopil, že má s muži problém. Ale ten se jí díky jednomu Losangelečanovi za těch pár dní, co ve městě pobývá, zmenší, což by mohlo publiku stačit. Tak to Eva Vives napsala a zrežírovala. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. Angus MacGuffin ()

Schkeble

upřímně? sračka debilní pozerská, která cpe svoje "poselství" násilně divákovi do krku. naivní, jednostranný, povrchní, odpudivý. opravdový americký sen bílé ženy v roce 2018. a bože ty dialogy, slyšeli jste ty dialogy? MŮJ BOŽE TY DIALOGY JÁ BLEJU! tak nepřirozený a strojený, ale co já vím, třeba se tak mezi osvícenými američany mluví. jo a když se to točí kolem stand-upů, tak by aspoň mohly být vtipné, no ne? hahaha moje vagína, jsem sebedestruktivní pyča XDDD drž hubu ()

Iloveporn odpad!

Stand up comedy je většinou trapárna. Ona je k tomu potřeba upřímnost víc, než snaha se zalíbit a moc často to bejvá naopak. Rádobychytrý kecy o tom, jak se dost nevynalézá protože někdo radši souloží jsou jen otravný. Tak to nefunguje a čpí z toho zoufalá snaha říct něco vtipnýho a jakoby s nadhledem. Pinda si ji může dát pod zámek a jít vynalézat sama. Autorka si nejspíš četla vagina monology a snažila se něco okopírovat. Film by byl zajímavej, kdyby tam hlavní postava řešila, že její texty nic moc, lidi se sice smějou, ale ona cejtí, že se spíš programově smát chtějí, než že by se upřímě bavili. Co s tím? - No a protože je kavárnice, hraje pro další kavárníky, tak by měla problém se jinak uživit. Chybí tam záchvěv lidskosti a nechce se ně na to koukat další hodinu a půl, jestli se tam mihne něco upřímného. ()