• Marze

Je to od Mary Elizabeth Winstead živý výkon. Slečna Nina je nudná, má jen malý talent a jednosměrné myšlení jak kůň s klapkami na očích. Je obklopena toxickým prostředím. Samozřejmě jako už v každém americkém filmu se musí zamilovat do dosti nechutného černošského típka. Postavy se mi tedy nezdají reálné. Vtipy o menstruaci nic moc , ale stand up mám velmi rád.(6.4.2020)

Mám z "All About Nina" trošku zmiešané pocity. Aj keď to Mary Elizabeth Winstead dala veľmi dobre a pôsobila prirodzene, humor je niečo čo buď zaujme alebo nie. A niektoré jej fóry mi prišli vtipné, ale nie také, že by som sa na nich nejako vysoko rehotal. Najviac sa mi asi páčila jej imitácia Shakiry. To bolo ozaj vtipné. Ale ako celok je pre mňa humor viac okey než niečím výnimočný. Ale na druhú stranu si hovorím, že o životných problémoch hovorila úprimne. Alebo aspoň v rámci svojich možností, nakoľko si chráni veľmi ťažké tajomstvo. A nakoľko by to bol spoiler, tak o tom viac hovoriť nebudem. Film je podľa mňa dosť dobre napísaný, je to správna miera tvrdosti, správna miera bolesti a správna miera komédie. Moja obľúbená postava tu bude asi Lake. Je divná, no súčasne si hovorím, že má dobré srdce a urobila by pre Ninu asi všetko. A chce jej pomôcť nájsť seba samú a pravda ju oslobodí. Pôsobí na mňa trošku hippie, ale funguje to dobre. Neviem či je to film, ktorý by som dokázal odporúčať každému, no pre mňa to bolo fajn strávených 97 minút a mal som pocit, že film určite mal čo ponúknuť. Časť na javisku, kde sa dozvieme pravdu o Nine je podľa mňa veľmi dobre zvládnutá. Celkovo je to okey s dobrými momentkami a podľa toho vychádza aj moje hodnotenie. Hodnotenie: B-(6.4.2019)

Romantika s drsným a nečakaným dramatickým zvratom plus (a hlavne) s namakaným hereckým predstavením a geniálnym scenárom.(20.12.2018)